Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel tesztet vettem ma,...

Gabriel tesztet vettem ma, mennyire megbízható? Teszteltetek már ilyennel? És az igazat mutatta?

Figyelt kérdés
Holnap reggel fogom megcsinálni, hihetek majd neki? Amúgy holnap lesz az 5. nap, hogy késik...
2009. jan. 26. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:

szia. 2 gyermekemnél ezzel a tesztel teszteltem.Menzi kimaradás utáni nap teszteltem pozitivat.

Sőt fiamnál 2 nap este pozitiv lett.Drukkolok:-)

2009. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 26. napon délben már pozitiv volt, szerintem 5 nap után már ne várd meg a reggelt, csak hergeled magad!

Majd ird meg mi lett az eredményed!!!

Szurkolok

2009. jan. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az első terhességemnél én is azt használtam a mensi kimaradás után 2 nappal. Kicsit halványabb volt, de poz., amire bizonyíték a 4 éves kislányom. :))) Drukk-drukk! Az 5 napos késés az már nagyon jó jel!
2009. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is mindkét gyerekemnél ezt a tesztet használtam.

A kisfiamnál csak halványan volt a második csík, de ott volt, tehát az is jót jelent.

Drukkolok:)

2009. jan. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Holnap reggel megcsinálom és irok, hogy mi lett az eredmény!
2009. jan. 26. 13:49
 6/8 anonim ***** válasza:
OK,VÁRJUK!!!!
2009. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Megcsináltad a tesztet?

Mi lett az eredmény?

2009. jan. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos az eredmény negatív lett, de nem szabad elkeseredni... Veletek mi újság?

2009. jan. 27. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!