Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vanna itt még rajtam kivül...

Vanna itt még rajtam kivül akik megszakitásos modszerrel védekeznek?

Figyelt kérdés
4 éve ismerem a férjem és 3 éve vagyunk házasok, mi mindig igy védekeztünk ha lehet ezt annak nevezni, van egy kislányunk és Ő is akor jőtt amikor akartuk.Ez másnál is igy müködik?Számomra érthetetlen h időközben h nem maradtam véletlenül terhes?
2010. dec. 30. 08:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Szia,mi is így védekezünk.Nekünk is van már egy kislányunk,de őt terveztük.Előtte is így védekeztünk.Azóta már lassan 16 hónap telt el(tudom nem sok idő)de nem lettem terhes.Szerintem lehet az van a dologban hogy a mi párunk(bocsi hogy így írom le)tudja mikor kell időben kivenni,és akik terhesek lesznek így ezzel a módszerrel meg lehet nem időben vették ki,és így ugye egy pici is elég a babához.

Ha hülyeséget írtam akkor bocsi,de nekem ez a véleményem.

2010. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


Mi is így védekezünk és még nem lettem terhes. Illetve egyszer, amikor akartuk. A kisfiam már 3,5 éves és azóta is így védekezünk. Előtte is így védekeztünk. Én megbízom a férjemben és tudja is a dolgát. Akárki akármit mond, szerintem ez jó védekezési forma (nyugodtan le lehet pontozni), de csak annak, aki tudja is, hogyan kell "használni". Az biztos, hogy megbízható partner kell hozzá.

2010. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le, egyet értek veletek, sőt fel is pontoztalak, mert ln mindig értékelem azt h valaki veszi a faradságot és ir, és köszönöm.
2010. dec. 30. 10:43
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi 4 és fél éve védekezünk így, most 11 hónapos a kislányom. :) Ő az egyetlen gyermekünk, majd jön a következő ha akar...

2010. dec. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi naptármódszerrel,és Pharmatexel egészítjük ki időnként.A két gyerkőc között is így védekeztünk, 4,5 évig bevált,de akkor becsúszott a kislány.

Most 2,5 évnél tartunk egyenlőre problémamentesen...:)

2010. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
mi is megszakitásos módszerrel vunk együtt és ma reggel tezsteltem pozit:D
2010. dec. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez most jo hír kedves utolsó?
2010. dec. 30. 12:24
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
mi is védekeztünk megszakítással is elég sokat, mégsem estem teherbe. Mikor akartuk, első hónapban összejött a pici.
2010. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

Miért mondja mindenki a megszakításos módszerre,hogy VÉDEKEZÉS????

Bakker ez nem védekezés..nem értem komolyan.Aki babát szeretne,miért nem élesben nyomja aki meg nem az miért nem védekezik rendesen?El nem tudom képzelni,hogy azzal rontsam el az együttlét örömét,hogy apa kikapja a dolog előtt.Bocsi de nekem ez kicsit illúzió romboló.Annyi féle lehetőség van már a védekezésre,mindenki megtalálja a magáét.Ha meg szeretnétek kisbabát akkor meg...

Komolyan rejtély ez számomra ne haragudjatok.

Csak úgy gondolom ez újabb negatív példa azok felé a 13-14 éves lányok felé akik ebből azt szűrik le hoppá ez így jó ő sem lett terhes...

Ők nem hiszem,hogy házasságban élnek,hogy ha mégis azok lennének ugrálnának örömükben..Feltételezem itt úgy van ha jön nem baj..ha nem akkor sem.Én ebben sem hiszek.Valamit vagy akarok vagy nem.Ha akarom akkor azt akarom legyen.

Ha nem akarom,akkor pedig,hogy ne legyen.

Ettől függetlenül szorítok mindenkinek,hogy mindenkinél az legyen amit akar:DD

2010. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 6 évig védekeztünk így és nem lett baba. Aztán eldöntöttük, hogy itt az idő és azonnal megfogant!

2010. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!