Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Közületek akik megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Közületek akik megszakításos módszerrel "védekeznek", nem aggódtok hónapról hónapra?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. És elég sok lányismerősöm van, akik mondják, hogy ezt a módszert alkalmazzák, mert, hogy nincsen gumi, meg túlságosan belemelegednek. Bővebb információt nem mondanak, csak várják, hogy megjöjjön. És egy-egy ilyen aktus után ti mentek a 72-es tabiért, vagy szétaggódjátok magatokat a következő menzeszig?

És még egy kérdés, mennyi ideje csináljátok igy?


2010. szept. 14. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem aggódom. Nem járkálok 72 órás tablettáért. Kábé fél éve. 22/L
2010. szept. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
na ez aztán egy baráti kör. ahhoz mit szólsz, hogy én FOGAMZÁSGÁTLÓ mellett is minden hónapban parázok... egy ember, aki felelősségteljesen gondolkozik az életről és jövőjéről,az védekezik, és nem 72 órás tablettákat szed be. mert azzal az a baj, hogy taccsra vágja a hormonháztartását az ember lányának, aztán mikor teherbe szeretne esni, akkor csodálkozik, hogy miért nem sikerül. én azt mondom, hogy ha kicsit is éretten gondolkodsz, akkor 18 évesen vagy bogyót szedsz, vagy pedig felhúzzátok a kevésbé szeretett óvszert, s akkor legalább a tőled telhető legtöbbet megtetted, hogy ne legyen baj a későbbiekben.
2010. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez most valami új divat, akkor elég gáz. A megszakításos módszer nem védekezés, hanem szerencsejáték, egyáltalán nem megbízható. Hihetetlen, hogy vannak olyan emberek, akik többre tartják a saját kényelmüket, mint azt, hogy felelősségteljesen gondolkodjanak.
2010. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább írass gyógyszert. a megszakítás szimpla lutri. nagyon összeszokott pár és a természetes védekezés módszerei kellenek hozzá, h kb 85%os legyen a hatékonysága... 18 évesen szerintem nem okos dolog gyereket vállalni. abortusz meg nem feltétlenül szerencsés, ha később gyereket szeretnél.
2010. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Proli hülyék alkalmazzák ezt a megszakítósdit. Aki nem a Máónika show-n nevelkedett, az vagy tablettát szed vagy óvszert használ mint minden értelmes nő/pár.
2010. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Pár hónapig mi is alkalmaztuk, mert érzékeny vagyok a gumira, a gyógyszert meg nem engedte anyum. De semmi gond se volt és nem paráztam minden hónapban.

de már több mint 3 éve szedek gyógyszert, szóval megoldódott a gond. és azóta is azzal a sráccal vagyok, 4,5 éve.:)

2010. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi így védekezünk kb. 1 éve. Nem szedek 72 órásat, és nem is parázok minden hónapban. Ha nagyon paráznék, akkor nyilván máshogy védekeznék, annyit nem ér meg hogy valaki minden hónapban idegbajos legyen.
2010. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez lemaradt: 22/L
2010. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

számomra aza szánalmas hogy amai ember ott tart értelmileg, hogy a punicszex az ember természetes szexuálitása.

Igen nemzésre, valóban. Minden másra nem természetes.

Kétlema hogya többség minden alkalommal nemzeni akar, amikor szeretkezik. Lehet gondolkozni.

2017. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!