Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vanna itt még rajtam kivül...

Vanna itt még rajtam kivül akik megszakitásos modszerrel védekeznek?

Figyelt kérdés
4 éve ismerem a férjem és 3 éve vagyunk házasok, mi mindig igy védekeztünk ha lehet ezt annak nevezni, van egy kislányunk és Ő is akor jőtt amikor akartuk.Ez másnál is igy müködik?Számomra érthetetlen h időközben h nem maradtam véletlenül terhes?
2010. dec. 30. 08:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi 7 évig megszakításos módszert választottuk soha nemvolt belöle baba tavaly akartunk babát elsőre összejött azóta megint így "védekezünk"
2010. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi is 6 éve védekezünk így, nekünk teljesen bejött.
2010. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 15:13!


Igazad van, ez ebben a formában tényleg nem védekezés, de szerintem ezt a módszert azok alkalmazzák, akik még nem döntötték el, hogy pontosan mikor is szeretnének gyereket, vagy nem akarnak tervezni, ha jönni akar jöjjön jeligével... A kamaszoknak ez nem követendő példa, de azért van a kamasznak anyja meg apja, hogy elmagyarázza neki a "valódi" védekezés fogalmát, és mindent megtegyen azért, hogy a gyereke alkalmazza is a tudását és a védekezéshez szükséges cuccokat amiket természetesen megvesz a gyerekének. Szóval én nem érzem magam felelősnek a kamaszok felelőtlensége miatt, vagy még inkább azok szülei miatt...

2010. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fiunk elott( O tervezett baba volt) 2 evig vedekeztunk megszakitasosan es miota megszuletett( 18 honapos) szinten ezt a modszert alkalmazzuk.

Nekunk bejott, a ferjemmel mar jol ismerjuk egymas testet.

Annak a valaszolonak uzenem aki azt irta,hogy vannak mas lehetosegek is:

Igen vannak. De az en ferjem nem engedi,hogy fogigatlot szedjek, a spiralrol szinte csak rosszat hallottam,a gumi szinten nem nyujt 100% biztonsagot.

Ja es az sem lenne baj ha bacsuszna a kisteso bar meg nem most tervezzuk.

Persze a tiniknek akik ezt olvassak NEM ajanlom ezt a modszert. Ugyhogy meg veletlenul se kiserletezzetek ezzel,bar gondolom biologiat csak tanulnak...

2010. dec. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

15:13-as.Képzeld el(itt van most neked jóhéhány nő,aki példa rá)hogy ez is védekezésnek számít.Ja?és mi azért csináljuk így mert a párom szereti így csinálni,akkor csak jó lehet neki is,mert ha nem akkor nem így csinálnánk,szerintem.

Ennyi erővel semmilyen kérdést nem szabadna itt feltenni,ha azt néznénk hogy elolvassák a kis 13-14évesek.A teherbeesés témája nem nekik való.

(de ez csak az én véleményem.)

2010. dec. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mi is így védekezünk. Amikor akartunk babát elsőre sikerült! (2x)

Érzem a testem jelzéseit a peteérést ennyi a titok.

2010. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így "védekezünk" 2 éve, akkor született a kisfiam. Hogy miért így? Mert tervezünk jövőre tesót, de ha előbb jön, semmi gond. nyilván ha nem akarunk több babát, mi is normálisan fogunk védekezni.
2011. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem én nem írtam semmi olyat aminek nem lenne valóságalapja.Én csak annyit mondtam ez nem védekezés,ne nevezzük így.Mindenki maga dönti el hogy mit hogy csinál a hálószobájában.Pl hogy megszakítással vannak együtt.Ez így helyes.Ebben a leírásban.Abban is igazat adok,hogy van aki nem tervez előre stb.Oké.De kábé ezerszer olvastam hasonló kommenteket,hogy igenis ez nem védekezés,és én is így gondolom,még is meglep,hogy letámadtok:(

Én senkit nem bántottam ezzel,csak hangot adtam annak a döbbenetnek ami akkor van bennem,ha kérdező úgy AKAR babát,hogy közben nem élesben vannak.Ennyi:)

2011. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Miért ki támadott le?csak én is elmondta a véleményem.Amúgy meg ha nem lenne védekezés akkor aki most itt írt mindenki azt írta volna hogy ők is teherbe estek,de lám!nem,akkor csak az,mivel a védekezés lényege,hogy ne legyen a nő terhes,és itt olvashattad hogy nem lettek terhesek.
2011. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!