Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a magánorvosom a kórházba...

Ha a magánorvosom a kórházba csinálja az átjárhatóságit (hsg), kell neki fizetnem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá, mert az én magándokim a Nőgyógyászati Klinikán csinált inszemet, ami ingyenes volt, de ő kért érte magának 15.000 Ft-ot. Szóval inkább kérdezd meg, hogy tartozol-e valamivel, nehogy várja, nálad meg ne legyen pénz.
2010. dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hú!!Mintha ezt Én kérdeztem volna!Várom a válaszokat Én is!
2010. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A magánrendelésen 5ezret szokott elkérni. Csak most döbbentem rá, hogy ezért a vizsgálatért mások fizetni szoktak. Na de mennyit? Nem ciki ha rákérdezek utána hogy mennyivel tartozom?
2010. dec. 30. 11:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is magán rendelésre jártam. De nekem is a korházban csinálta az átjárhatóságit. A sima UH magánrendelésen 7ezer volt. És 15 ezret adtam a korházban. Vip-es szobát is rendezett nekem és nagyon sokat segitett lelkileg is fel dolgozni a rossz hírt. Mert kiderült, hogy csak lombikkal lehet babám. Én így cselekedtem. Most tavasszal történt ez.

2010. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hiába magán doki olyan röntgen gép kell a vizsgálathoz, ami nincs magán rendelésen azért rendel be a kórházba. De valószínű fog kérni lóvét. Ne féljetek nem egy komoly beavatkozás, és mi úgy jártunk, hogy novemberi hsg után rögtön babás lettem. Tehát ki ne hagyjátok utána a hancúrt. :-)

sok sikert 8hkm.

2010. dec. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor szerintetek kérdezzek rá a vizsgálat után hogy mennyivel tartozom vagy adjak neki egy 10 ezrest?

2010. dec. 31. 09:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha adsz egy tízezrest, az jó. Annyi szerintem elég egy ilyen beavatkozáshoz, nem hiszem, hogy ő többet kérne.
2010. dec. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!