Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Altatásban fogják megcsinálni...

Altatásban fogják megcsinálni a méhüregvizsgálatot és az átjárhatóságit. Milyen vizsgálatot fognak csinálni a műtét elött az altatás miatt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 19:54
1 2
 1/16 anonim válasza:

Nekem végül nem csinálták meg a műtétet...elhalasztottuk, pedig már az időpont is megvolt...de előtte vércsoport megállapítás, hüvelyi ultrahang, meg az aneszteziológián súly, "tubus" (vagy mi) méretének megbeszélése és egyéb adatok megbeszélése volt.

Nekem januárban, v. ha nem lesz hely műteni, akkor februárban lesz. Neked mikor?

2010. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Szia.

Még nincs meg az időpont ha minden igaz akkor karácsony utáni héten.Várom hogy holnap megjöjjön pénteken megyek vérvételre.Hormont néznek,és akkor megbeszélem a pontos időpontot.Miért nem csinálták meg végül neked?

2010. dec. 15. 18:54
 3/16 anonim válasza:

Azért nem csinálták meg, mert én még korainak, ill. hirtelennek tartottam, és találtam, ill. ajánlottak egy orvost, aki nem egyből vág, hanem először a röntgenes petevezető átjárhatósági vizsgálatot csinálta meg. Mert, ha nem talált volna elzáródást a petevezetőben, akkor feleslegesen altattak volna, meg műtöttek volna. De sajna kiderült, h a bal oldali el van záródva, így "meg kell javítani". :)Így utólag is azt mondom, nem baj,h nem egyből a műtétet választottam, mert így legalább meg tudtam emészteni, h kell ez a vacak... ennyi

Ja...ha neked tényleg megcsinálják most, decemberben akkor írhatnál róla...tapasztalatokat...meg egyebeket, amit úgy gondolsz, érdemes tudni.

2010. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Ismét én...nekem kb január 1-2. hetében, vagy arra 1 hónapra esedékes a laparoszkópia...
2010. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedden megyek a dokihoz és akkor megbeszéljük az időpontot.Majd mindent leírok.
2010. dec. 18. 16:23
 6/16 anonim válasza:
Oké...várom...
2010. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Voltam ma a dokimnál.Holnap mennem kell megint vérvételre meg beszélni az altató orvossal és jövőhéten megcsinálja.Nagyon félek.
2010. dec. 21. 16:29
 8/16 anonim válasza:
Ne félj! Elvileg ezek rutin műtétek, és nem nagy a kockázat. Bár én is tartok kissé tőle...de ha ezzel "megjavítanak"...hát át kell esni rajta...Drukkolok!!!!
2010. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Megvan az időpont,szerdán műtenek.csütörtökön már haza is engednek.Majd leírom hogy milyen volt.
2010. dec. 26. 09:53
 10/16 anonim válasza:

Igen, ezt nekem is mondták, h másnap már haza is engedik az embert.

Én még reménykedek kb. jan.3-ig, hátha sikerült. :) (Csak az a baj, hogy a hőmérsékletem már most megy lefelé, bár nekem alacsony volt világ életemben a hőm.) Aztán én is megyek, ha nem jön össze.

Egyébként melyik városban csinálják meg? Nekem, ha kell, akkor Nyíregyházán, mert ezért még nem utazgatok sehova. Majd ha kell, akkor a lombikhoz utazok. Addig nem.

2010. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!