Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma barátnőmmel szeretkezés...

Ma barátnőmmel szeretkezés közben vettük észre, hogy kiszakadt a gumi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem élveztem belé, és már a második együttlétünk volt egymás után (természetesen másik gumival), és kb fél, vagy egy percen át voltunk így. Mégis félek, hogy valami baj lehet. Mit kéne tennem? Egyikünk sincs még 18, és a szülei se hiszem, hogy jó néven vennék a dolgot. 12.-én múlt el a havija. Masculan gumi volt,elvileg spermicides
2009. jan. 26. 23:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ne a kifogasokat keresd, hogy kicsusztatok az idobol, meg draga a 72 oras tabletta, meg a dokinak is kell a penz...

Mar elmehetettek volna feliratni rendelesre. Vagy a te, vagy a baratnod haziorvosahoz, esetleg be a korhazba a nogyogyaszati rendelesre, ahol ingyen felirjak nektek!!!

De lehet, hogyha elmentek a patikaba, akkor fogtok kapni. Ja, es van direkt doki erre a tablettara, ugyeletben irjak, vagy nem tudom, keressel ra a neten. Ezt mindig 24 oraban felirjak!!!

Ha bementek a korhazba most, a nogyogyaszaton biztosan felfogjak irni nektek, es irany a patika!

Az abortusz dragabb es egeszsegtelenebb, mint ez a tabletta, ugyhogy hajra!!

Utana pedig irany a nogyogyasz, es a havi fogamzasgatlo tabletta arat fizessetek felesben, ugy az igazsagos szerintem.

SIESSETEK!!!!!!!! Az ima nem mindig segit((

2009. jan. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Barátnőm nem akar dokihoz menni, úgyhogy én zsíroztam le egy dokival,hogy nekem felírja a tablettát,ő meg beveszi.


Tanácsolom mindenkinek,hogy minőségi gumit vegyen,és, ha tud, szerezzen be egy ilyen tablettát vésztartaléknak, "ha" történik valami. Sok álmatlan éjszakát tud okozni egy ilyet baleset.

2009. jan. 27. 23:24
 13/13 anonim ***** válasza:
Na, orulok, hogy sikerult a tabletta. Kulonben mitol fel a baratnod, a nogyogyaszok nem szoktak embert enni, vilagositsad fel errol, legyszives. A legjobb lenne, ha egyutt mennetek dokihoz, igy biztonsagban erezne magat, VELED!!! Menjetek, es irassatok gyogyszert neki, beszeld ra!
2009. jan. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!