Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Természetgyógyász tudott már...

Természetgyógyász tudott már segíteni valakinek, hogy összejöjjön a baba? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés

2 éve próbálkozunk, de a páromnak kevés a spermaszáma, plusz nekem is vannak kisebb gondjaim. Lombikra készülünk, de nagyon szeretnénk kiutat találni...

Egyik ismerősöm ajánlott egy természetgyógyászt, aki állítólag akupunktúrával tud segíteni. Jó lenne tudnom mennyi igazság van benne, mert nincs felesleges kidobni való pénzem (pláne, hogy a lombik nagyon drága).


2010. jan. 13. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek összejött, egy általános méregtelenítő kúrát javasolt neki a természetgyógyász. Iszonyú sokat fogyott előtte, de baba lett a vége. :)

Én alapból nem hiszek ezekben a kuruzslásokban, de van akinél működik.

2010. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia igen nekünk valószínű hogy a természetgyógyász segített én annyira nem hiszek benne de a párom szerint biztos hogy az ő érdeme.3-4 hónapig jártunk hozzá mindenféle gyógynövényt írt fel és azt kellett inni teaként,nekem i és a páromnak is.Kezelés után 4-hónapra terhes is maradtam elötte vagy 4-5évig próbálkoztunk.
2010. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11.45 vagyok nálunk is olyan probléma van hogy a bal petefészkem nem működik csak 30%-an és ezt a természetgyógyász is megmondta.Szerintem egy próbát megér ha elmentek és megmondja hogy őszerinte van-e esély.Amúgy merre laktok lehet hogy tudnék telefonszámot adni.De ő nem akupunktúrával gyógyít hanem energiát ad át, na meg a gyógynövények.
2010. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Igen a természetgyógyász segíthet!Van egy természetgyógyász ismerősöm és mondta,hogy sikerült már neki evvel a módszerrel babát "csinálni"!
2010. jan. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akihez én jártam, ő már 32 babát hozott össze a hozzá járó pároknak, ez elég "bizonyíték" azt hiszem :)

Nekünk a lombikok sem sikerültek, már padlón voltunk minden téren, mikor úgy döntöttünk, 1 lombik árát inkább természetgyógyászra költjük. Ráadásul nálam olyan probléma volt, ami miatt kizárólag lombikkal lehetett volna baba. Mégis természetes úton fogant meg, ennek a hölgynek a segítségével, ő egyébként energiakezeléssel gyógyít. Áldom a nevét azóta is!

2010. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sziasztok! olvasom a hozzászólásokat, és nagyon örülök, hogy van ilyesmire is példa! bár nekem szerencsére nem volt szükségem semmilyen segítségre a babához, de örülök, hogy másnak segítet pl. a természetgyógyászat!
2010. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!