Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tart velem? Próbálom...

Ki tart velem? Próbálom abbahagyni a dohányzást a teherbeeses miatt.

Figyelt kérdés
Már lassan 2 éve probálkozunk a kisbabával,de eddig eredménytelenul.Az orvos szerint minden rendben.Ez év január 1.-tol már nem gyujtottam ra.van valaki hasonlo helyzetben?
2011. jan. 3. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem vagyok terhes, 9 hónapos a kislányom, de dohányzom. Persze a terhesség és a szoptatás alatt nem, de amint abbahagytam a szoptatást, "visszaszoktam". Nem vagyok erős dohányos, viszont nagyon tetszik a kérdés, és a hozzáállás! Sok erőt kívánok Neked, és mihamarabbi babásodást! :)
2011. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én megfogadtam,igen,h nem dohányzom,és amikor anno terhes voltam nem is gyujtottam rá,addig amig elnem halt,utána visszaszoktam mert nagyon ideges voltam,de miást kiderül h terhes vok rögtön leteszem!

Napi 1-2szál,nem olyan vészes,sok sikert!

2011. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szia!


Nálunk is ugyanaz a helyzet. 2 év próbálkozás, szilveszter óta nem gyújtottam rá.... bár el kell mondanom, hogy nem okoz akkora problémát nekem mint páran azt gondolják.

Mi már minden vizsgálaton túl vagyunk kivéve a hsg-t. 10.-én lesz a vizsgálat, és onnantól reméljük a legjobbakat.

És ti?

2011. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszado:nekem sem okoz akkora problemekat-valahogyan 1 kicsit nyugodabb is vagyok ...a ferjem is szeretne mar abbahagyni-de o kevesebb sikerrel jart vele(kb.:mar 15 eve dohanyzik -sajnos)...nagyon szurkolok neked hogy mihamarabb osszejojjon a baboca...azert majd ird meg hogy hogy alakultok...
2011. jan. 4. 13:20
 5/12 anonim válasza:
Köszönöm, aranyos vagy! Majd megirom mi lett a hsg eredménye, és hogy utána mi lesz.
2011. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó hogy alakultak a vizsgálatok.Nekem sajnos megjottek azóta pontosan bár hasfájásom nem volt(évek óta gorcsoltem mindig mikor megjottek).Nagyon szorítok neked.
2011. febr. 3. 13:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én csak annyit szeretnék hozzá fűzni, hogy fel a fejjel.

Én 2009 áprilisától nem szedem a fogamzásgátlót, 2009 decemberétől nem dohányzom és 2010 májusától várjuk a gólyát. Én szerencsés vagyok mert 7 év dohányzás után elég könnyen leszoktam és tartott velem a férjem is. De sajnos a baba nem jön.:(

2011. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is most vagyok leszokóban a babavárás miatt. Én viszont napi 2-3 szálra csökkentettem a kb 20 szálamat. Nekem nem mindig könnyű,mert mindenki dohányzik körülöttem. Mi is régóta próbálkozunk,de Októberben kiderült,hogy nem voltak a petevezetékek átjárhatók, viszont nagyobb nyomással megtudták nyitni őket. Talán így már sikerül a baba. Remélem záros időn belül a napi 2szálat is elhagyom. Mindenkinek sok sikert kívánok!

2011. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én 2 hete nem cigizek. Második babára "gyúrunk". Férjem még cigizik. Ha esetleg ebben a hónapban sem sikerül (de pedig jó lenne), akkor ő is leteszi.
2011. febr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó ilyet olvasni. Gratu lányok! :)
2011. febr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!