Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok ti mit tudtok leolvasni...

Lányok ti mit tudtok leolvasni ezekről a tesztekről? Hihetek neki (Maria Romed)?

Figyelt kérdés

Az első kettő 2010.12.31. reggel csináltam:

[link]

[link]

A másik kettő mai:

[link]

[link]


2011. jan. 3. 17:06
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
hát ez bizonyos +! Sok boldogságot!:) irigyellek...:( :))
2011. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Macimanó82 ***** válasza:
Gratulálok:)) Te kismama ezt a görbét rakd ki legelőre látatok már ilyet címen. nagyon sok hőmérőst megnyugtatnál. mer te vagy rá az élő tanu és kézzel fogható hogy a gőrbe nem a legfontosabb:) vigyázz magadra és boldog baba várást neked:)
2011. jan. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
50%
nem akarok ünneprontó lenni de nekem ir ilyen volt a maria romed tesztem mint neked a masodik es nem volt baba.sokan panaszkodnak erre a tesztre.de a tied viszont erősödik és ez jót jelenthet.majd ird meg.sok sikert!
2011. jan. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem pozitív,már ne is haragudj!Nekem ennél sokkal erősebb volt a Mariaromed tesztem a többi fajta tezst mégis negatív lett..ja és nem voltam terhes....
2011. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Macimanó82 ***** válasza:
Na vagy mennem kell újra szemészetre vagy az előttem szólóknak mondanám nagyítsák fel a képet ha így nem látják.Azt nem tudom alátámasztani hogy a teszt jó vagy rossz minőségű de azt látom hogy ez pozitív eredmény ha fals tehát hazudik a teszt akkor jobb mint pinoció mert ez nagyon hitelesnek látszó pozi ne lombozzátok le a tesztelőt biztos ha nem jó a teszt akkor vesz majd egy másikat és azzal tesztel,de szerintem ez jó teszt:)
2011. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
78%
kedves 11:28as rosszindulatu es irigy vagy es meg a latasod sem tokeletes
2011. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen pozitív!!!!Gratulálok!Sok boldogságot!
2011. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 Macimanó82 ***** válasza:
Na ez azzzz nem akartam enyire nyílván valóan mondani azért mert rossz napod volt ne azon tőldsd ki aki épp reménykedik:)) köszönöm előttem szóló:)) kérdezőő ránk figyelj ne másra:)))
2011. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
07:09-es vagyok. én csak a saját tapasztalatomat irtam le, hisz a véleményeket kérdezte vagy rosszul gondolom??? nekem akkor is ilyen volt a teszt, és nem volt baba. ennyi.de irtam neki hogy az övé biztató mert erösödik. hol itt a gond? nem tudom miért kell megszólni egy normális választ...
2011. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Nekem meg negatív lett, mikor nem voltam terhes, vékonyka-halványka csík se volt.
2011. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!