Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok ti mit tudtok leolvasni...

Lányok ti mit tudtok leolvasni ezekről a tesztekről? Hihetek neki (Maria Romed)?

Figyelt kérdés

Az első kettő 2010.12.31. reggel csináltam:

[link]

[link]

A másik kettő mai:

[link]

[link]


2011. jan. 3. 17:06
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Engem is átvert már ez a teszt. Az én második csíkom kb a te kettőd között volt erősségre. Viszont neked tényleg erősödik, úgyhogy én is gratulálok. (Azért csinálj egy másikk tesztet is, és az ne romed legyen!)
2011. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
amikor valakinak akar halvanyan is de pozitiv lesz akkor tuti hogy baba van...az mar mas kerdes hogy korai spontan veteles tortenik ami nagyon gyakori...a terhessegek 50%a spontan elmegy meg mielott tudomast szerezne a no rola ...szinte minden nonek van csak mivel nem tesztelun minden honapban csak amikor gyereket akarunk ezert az ilyesmit eszrevetlen marad...vannak gyogyszerek amik hatasara megjelenhet a masodik csik es van meg egy nagyon ritka rosszindulatu mehdaganat ami szinten pozitiv tesztet eredmenyez de ezen kivul csak terhessegrol lehet szo...en irtam hogy rosszindulatu vagy azert mert nagyon nyers es erzeketlen volt a valszod...a kerdezonek minden bizonnyal ez elete egyik nagy napja es meg ha te porul is jartal azert lehet finomabban is kozolni a sajat tapasztalatokat...
2011. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 Macimanó82 ***** válasza:
Nem neked szólt a rossz válasz hanem utánnad szólonak olvasd vissza sok kérdőjeles:)
2011. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
a 11:28nak szolt a valaszom es nem a 07:09nek...az utobbival semmi bajom nincs mert o civilizaltan leirta a sajat tapasztalatat es nem volt erzeketlen
2011. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:

Ott a Baba!!! :)))

Gratulalok! :)))

2011. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem hinném,hogy civilizálatlanul írtam volna bármit is.DE úgy látom,ez egy BÓLOGATÓS "oldal" ahol csak az számít jó válasznak,amit a kérdező hallani akar.És igenis szépen utánna lehet nézni,hogy ez a fajta teszt az egyik legmegbízhatatlanabb a piacon...okoskák....Bólogassatok csak..de szegény kérdező nehogy pofára essen és mégsincs baba,TI meg szépen hiú ábrándokba kergettétek őt.Kedves kérdező!Talán egy másik fajta tesztet is kipróbálhatnál,hogy biztos lehess a terhességben.
2011. jan. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 Macimanó82 ***** válasza:
neked is jó reggelt. nem giába csak 39% a megbízhatóságod és a hasznos infó nyújtásod. mi is azt mondtuk ha vennéd a fáradságot a vissza olvasásra,hogy másik tesztel is nézze meg. És már bocsi de szerintem te nálunk okoskodóbb vagy. Lemerem fogadni hogy a düh és a csalódottság szól belőled reméy mindig van és ha egy kérdező azt kérdezi lehet-e vagy van e még esély nem vágom z arcába,hogy dehogy is van felejtsd el nehogy már pofára essél. te nem jó helyre tévedtél kedves válaszoló. Itt bíztatjuk egymást és vigasztalunk nem játszani jövünk ide fel hanem egy két jó szóért és ha ez neked nem teccik hogy helyeselünk és nem bologatunk akkor nézz magadnak másik témát.Elég felnüttek vagyuk ahoz hogy ha pozi is a teszt és mégis megjönne az első könnyek után felocsudva nem azt mondjuk a kérdezőnek ,hogy ÉN MEGMONDTAM ,HOGY POFÁRA ESEL.
2011. jan. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
a FÉRJEDET SZABÁLYOZD,NE ENGEM..már ha van egyáltalán.....
2011. jan. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
2011. jan. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 Nigra ***** válasza:
Ez bizony pozitív :D
2011. jan. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!