Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok ti mit tudtok leolvasni...

Lányok ti mit tudtok leolvasni ezekről a tesztekről? Hihetek neki (Maria Romed)?

Figyelt kérdés

Az első kettő 2010.12.31. reggel csináltam:

[link]

[link]

A másik kettő mai:

[link]

[link]


2011. jan. 3. 17:06
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok.07:09-es vagyok.nem en irtam a durva szovegeket tovabbra is csak hogy tudjatok.en nagyon drukkolok a kerdezonek.tudom milyen rossz erzes bizonytalansagban lenni hisz mint irtam nekem is volt mar sok halvany pozi tesztem de sajnos meg mindig nincs babam. A masik valaszolo meg kicsit visszavehetne.
2011. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
szerintem csinálj másfajta tesztet is.biztos ami biztos...
2011. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Nem igazán válaszolt a kérdező tegnap semmire....talán tesztelt másfajtával is..de nem tudjuk az eredményt..bár,gondolom ha pozitív lett volna az is,akkor örömmel"robogott volna" hozzátok ,hogy leírja a jóhírt....
2011. jan. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
azért mert egy napot nem netezik valaki, nem biztos, hogy rossz híre van... -.- nem mindenki netfüggő ám.
2011. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Szia!Gratulálhatunk?
2011. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Na igen...épp erről beszéltem.........
2011. jan. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
na ezt igen utálom mikor vki nem irja meg a választ
2011. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Valószínű azért nem írt,mert nekem volt igazam....álpozitív volt a teszt...ez nem a kérdező hibája hanem a teszté...mégis mindenki engem hurrogott le..
2011. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Igazad van de kicsit kemenyen kozolted vele.de erdekes emberek vannak itt.minek teszi fel a kedest ha cserebe ra valaszolgatunk es o megsem irja meg a vegkifejlettet.na mindegy.en is tettem mar fel parszor ilyen kepet,azota sem sikerult de megis megirtam a valaszt,nem szegyen azt megirni hogy nem sikerult...
2011. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Ez így igaz kedves utolsó:))
2011. jan. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!