Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merckforminnal kapcsolatban...

Merckforminnal kapcsolatban milyen tapasztalaitok vannak? PCOS lányok nektek segített a babában?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 09:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

szia! én is pcos vagyok, de mivel a cukor eredményem rendben volt nem kellett metformint szednem. clostit nem írtak fel? én azt szedtem és első hónap után kismama lettem, pedig teljes padlón voltam mikor kiderült. nekem az orvosom azt mondta ha 3 hónap closti után se sikerükl a babó, műteni kell, de az is csak egy évre ad újabb próbálkozási lehetőséget,mert a pcos ciszta visszajön.

NE ADJÁTOK FEL, MERT bár ki voltam borulva, de titkon reméltem.

sok sikert 17 hetes kismami

2009. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
szia! már túlvagyok egy closty-s hónapon, most várom ill nem várom a mensim. ha mégis megjön, akkor kezdem el újból a clostyt( második hónap)
2009. jan. 28. 14:48
 13/15 A kérdező kommentje:
már teljesen kivagyok borulva és nem tudom hogy hogy lehetne ezt a helyzetet könnyebbétenni
2009. jan. 28. 14:48
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miután kiderült a pcos, kb. egy hónapig szedtem a merckformint, lett egy mensim, előtte fél évig nem volt (vetélésem óta). Aztán csodák csodájára teherbe estem, pedig álmomban sem gondoltam, hogy ilyen hamar sikerül, a doki is meglepődött, hogy ilyen hamar újra jelentkeztem. Több hónap, vagy akár egy év is kell a met-nek, és fontos mellette a megfelelő táplálkozás és a mozgás is. Én is ezt tettem, és a gyógyszerrel és a mozgással, táplálkozással egy hónap alatt több mint 10 kilót fogytam.

Most 35 hetes terhes vagyok, és nagyon boldog. A babával minden rendben van, a leleteink tökéletesek, még a cukorterhelés is mintaértékű lett. A dokim szerint jó hatással van a pco-ra a terhesség.

Tudom, hogy most nagyon nehéz, én is nagyon elkeseredett voltam, hála Istennek nem sokáig, de kitartást. Csak azt tudom mondani, hogy igazán akarjátok a kisbabát és biztos sikerülni fog. És találj egy jó orvost akiben feltétel nélkül megbízol.

Minden jót kívánok neked, kitartást!

2009. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, igazán jól esik a "támogatásod" és most szükségem is van az ilyen pozitív kimenetelű történetekre! Szívből gratulálok a babához és könnyű szülést kívánok! :)
2009. febr. 4. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!