Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy 2 ember...

Létezik olyan, hogy 2 ember biológiailag-kémiailag nem passzol egymáshoz, és azért nem lehet gyerekük?

Figyelt kérdés
1,5 éve nem jön a baba, minden eredményünket rendben találtak, túl vagyunk 3 sikertelen inszemen. Megfordult a fejemben, hogy mi van, ha egyszerűen csak nem passzolunk ilyen téren egymáshoz? Vagy csak túlkombinálom a dolgot?
2011. jan. 4. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy agyalsz, ilyen helyzetben biztosan én is ezt tenném. És együtt érzek, amennyire gyerekesként lehet!


De nem hinném, hogy ezt ennyire le lehet egyszerűsíteni. Annyira bonyolultak és összetettek vagyunk testileg-lelkileg.


Ismerek házaspárt, akiknek ugyanolyan feltételek mellett, amit írsz, hogy nálatok is van, 4, 5, 6 illetve 11 év után köszönt be a(z első) baba.


Csak biztatlak, hogy tartsatok ki, próbáljátok "elengedni a görcsös vágya", amennyire ez lehetséges, és egyszer csak megtörténik a csoda!


Legjobbakat!

2011. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
párom szüleinek 3 év után jött össze az első gyerek. utána született még kettő. szerintem ha két egészséges emberről van szó akkor csak idő kérdése a gyerek.
2011. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! A családunk barátainál cakli pakli megmondták hogy külön-külön más párral lehet gyerekük, de együtt sosem fog össze jönni. Nincs is gyermekük.
2011. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne valami,már én is írtam ki kérdést erről a témáról de a másik oldalról nézve.

Nekünk a férjemmel az első (védekezés nélküli) együttlétkor összejött a kisfiunk,én is gondoltam már rá hogy kell hozzá a kémia is:-)

2011. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy genetikai szűrésre elmehettek (persze nem olcsó) és tisztázódhatnak ezek a kérdések bennetek.
2011. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De van ennek megállapítására valami vizsgálat, vagy az embernek minden pénzét bele kell ölnie a meddőségi kezelésekbe, mire kiderülhet? Mert van a környezetemben egy olyan pár, hogy mindkettő félnek az előző házasságból lett gyereke, együtt meg nem tudnak összehozni lombikkal sem. Ilyenkor mi van??
2011. jan. 4. 13:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen van ilyen.
2011. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen letezik hogy genetikailag nem passzolnak ossze.en is erre gondoltam mikor 4ev alatt 5terhesegem volt de nem birtam kihordani oket.Aztan vegul sikerult.


Olavstam valami olyat hogyha a parod szagat nem talalod gusztustalannak akkor osszepasszoltok.Volt erre valami kiserlet is a tvben.

anyi az egesz hogy minden embernek van egy sajatos szaga,ha ezt te kivanatosnak talalod akkor a genetikai allomanyotokbol szulethet gyeremek.

arrol is volt szo hogy manapsag ennek nincs nagyon jelentosege mert nem ez alajan valasztunk part,hisz a dezodorok elnyomnak mindent.

2011. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos létezik ilyen. Az ismeretségi körömben volt egy ilyen házaspár, nagyon kedves emberek, sok gyermeket szerettek volna. Együtt nem sikerült összehozniuk, elváltak, újraházasodtak, és mindkettőnek 3-3 gyermeke született. Az elsők szinte azonnal az új kapcsolatban. Lehet, hogy genetikai oka van, esetleg próbálj utána kérdezni egy genetikusnál. Azért 1,5 év várakozás még nem olyan sok (tudom, hogy Neked annak tűnik), előbb-utóbb biztosan megérkezik hozzátok a várva várt gyermekáldás. Nagyon drukkolok!
2011. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, létezik, sőt lombikosként sok ilyen esettel találkoztam: ismeretlen eredetű meddőség. Azaz mindegyikkel minden rendben, de nincs baba. Dokit kérdeztem, mikor 3 ilyen lánnyal voltam egy szobában a beültetéskor, akkor mondta, hogy ez bizony megesik.

Sőt egyik pár ismerős is volt, nekik külön-külön mindkettőjüknek volt gyerekük, de közös még lombikkal se sikerült. Szerintem pont erre gondolsz.

2011. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!