Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az élet utat tört magának?

Az élet utat tört magának?

Figyelt kérdés
December 13.-án jött meg, és a ciklus harmadik napján együtt voltam a férjemmel, óvszeres védekezéssel. Erős közös orgazmusunk volt, és nem is hagytuk abba rögtön, lehetséges, hogy a gumi így nem nyújtott teljes védelmet. Pár nappal később a jobb petefészkemnél szurkálás kezdődött, és napokon át volt olyan érzésem, mintha meg akarna jönni, a melleim azóta megduzzadtak, és úgy fájnak, mint még soha,a savam a torkomban.Jövő hétfőn kéne megjönnie. Lehetséges szerintetek, hogy összejött a baba?
2011. jan. 4. 17:02
1 2 3
 1/23 Tinker Bell ***** válasza:
Ha a gumit nem vettétek le és nem is szakadt ki, akkor nem hinném!
2011. jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
SZia.Én is 13.án menzisztem utoljára.Mit jelent hogy a ciklus harmadik napján?És mikorra várod?Szerintem még koraiak a tünetek:S
2011. jan. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Úgy gondolod, hogy az erős orgazmus kiszakíthatta a gumit? Nem hiszem, hogy terhes lettél. Észreveszi az ember, ha kifolyik a cucc belőle
2011. jan. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Pontosítok.13.-án kezdődött a mensim, a harmadik napján voltunk együtt. A gumi nem szakadt el, de elmenés után még majd negyed órát csináltuk, és alig maradt valami a gumiban, mi viszont eléggé olyanok lettünk. Nem gusztusos, tudom, de a sex már csak ilyen. Szóval ha minden olyan lett, belém is kerülhetett, csak közben enyhén véreztem is.Pár nappal később kezdődött a szurka, és mára olyan elnehezedett érzéssé vált, olyan, mintha meg akarna jönni, de csak 10.ére várom. A hőm mindig 38,2, de nem vagyok beteg.
2011. jan. 5. 11:30
 5/23 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes.
2011. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Így már más. Hát, akkor simán lehetsz babás
2011. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Tinker Bell ***** válasza:
Ja...hát így már igen!
2011. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hétfőn minden kiderül, de azért vettem kismamiságra felkészítő vitamint, mert igaz, még most nem terveztük, de a közeljövőben igen, szóval nem lenne nagy gond, ha kicsit besietett a baba. Egyenlőre várok...
2011. jan. 5. 23:54
 9/23 anonim ***** válasza:
És érzel valamit?Én vasárnapra nem várom
2011. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Amit mondtam, hasfeszülés,-és azóta is folyton gyengén érzem azt a "mindjárt megjön" görcsöcskét, szédülés, és a savammal sosem volt ilyen, hogy a torkomban van. Múlt héten egyszer ülve elaludtam, pedig ki voltam pihenve, de úgy rám jött, hogy csak becsuktam a szemem, és elnyomott az álom. Tegnap éjjel meg őrült módon rávetettem magam a hűtőre, pedig nem szokásom az sem. Mellem fáj, és viszket, de az nem mindig, csak néha rám jön, hogy vakarnám szívesen, és férjem szerint nőttek is. A viszketés mondjuk lehet attól is, hogy száraz lett a bőröm, pedig mindig is zsíros bőrű voltam, de most még éjjel is felkelek arra, hogy száraz a bőröm mindenhol, és majd szomjan halok. Ja, és nem tudom, hogy a tél miatt e van, de folyton bőgni van kedvem.
2011. jan. 6. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!