Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mások is csinálják így? (nemi...

Mások is csinálják így? (nemi élet)

Figyelt kérdés
Előjáték után a barátommal rövid ideig kb. 3-4 percig gumi nékül csináljuk, de mindig ügyelünk hogy ne menjem el. Aztán gumival folytatjuk. Fogamzásgátlót nem szedek. Mennyi igy az esélye hogy terhes lehetek. Eléggé izgulok emiatt. Ti is csináltátok már így? 18/L
2011. máj. 17. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnőmék így csinálták kb 8 évig, amíg el nem tervezték, h gyereket akarnak.
2011. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb védekezni mint aggódni folyton, hogy megjön-e a mensi...
2011. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ebből születtem!
2011. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze tudom, el is határoztam, hogy nem fogom többet így csinálni. Nem éri meg izgulni.
2011. máj. 17. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez olyan dolog hogy vagy bejon vagy nem, 4 evig nem sikerult babat osszehozni, pedig akartunk, mikor mar sikerult valahogy egy baba, utana nem akartunk(meg) erre meg ilyen modszerrel osszejott. Semmi nem ment belem es mensi vegen is voltunk eggyutt!! SOkan szuletnek elovaladekbol. 3 het mulva szulok.
2011. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alinaaa ***** válasza:
Én így lettem terhes. Csak mellékes, hogy 16 évesen.
2011. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!