Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után mennyi idő...

Pozitív teszt után mennyi idő telt el, míg orvoshoz mentetek? És mit látott, mondott akkor az orvos?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én jan.21-én teszteltem pozitívat, és 31-én mentem először orvoshoz(2006-ban).Akkor volt 4mm a baba, és 6 hetes.
2009. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2007. dec.22 -én teszteltem poozitívat, és január 2-án mentem dokihoz. Akkor volt 7 hetes és 5 mm.
2009. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hetes voltam amikor teszteltem és 2 hetet vártam.Ez már a 2. terhességem volt, az első elment, akkor rohantam rögtön az orvoshoz. Se szívhang, se semmi. Most, hogy vártam már volt szívhang is. Nagy élmény volt.
2009. jan. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 4 és fél hetesen teszteltem pozitívat aug. 18-án és 9 nappal később, 6 hetesen és 1 naposan mentem a dokihoz.A babóca 4 mm-es volt és már volt szívműködés is.
2009. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 4 napos késés után már tudtam, hogy terhes vagyok, teszteltem, pozitív lett, és még aznap este nagy izgalmamban dokihoz mentem. Szegény még nem látott semmit, csak arra utaló jeleket. Visszamentem 3 nap múlva, és akkor már látszódott! Szóval mi nagyon az elején voltunk.

17 hetes kismama

2009. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!