Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-dik napon vagyok, folyásom...

28-dik napon vagyok, folyásom néha fehér sűrű, néha átlatszó nyúllós? Megjön érzésem van, de hányingerem, és mellfájás, has szúrás, de inkább a petefészkem szurkál.

Figyelt kérdés

a hőm 37.3 napok ota.lehet ebből baba??

Mi ez a 2 fajta folyás,mert menzi elött száraz szoktam lenni.


2009. jan. 29. 10:27
 1/9 A kérdező kommentje:
senki nem válaszol?????:-(((((((((((((((((((
2009. jan. 29. 11:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sűrű fehér folyásom lett mensi előtt és abból sejtettem hogy baba lesz. Pozitív is lett a tesztem, bár őt sajna 7. héten elvesztettük:( Most ismét pozitív lett a tesztem, pedig szinte boztos voltam benne hogy nem sikerült, mert nem olyan volt a folyásom mint multkor. Teljesen olyan volt mint mensi előtt szokott. Én azt mondom a tüneteid alapján simán lehet baba, és a folyásra ne alapozz, látod nálam is tök más volt most! Sok sikert:)
2009. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.Te mikor teszteltél?
2009. jan. 29. 11:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ez érdekes én is pont így vagyok nekem is tegnap még átlátszós nyúlós ma meg nem sok de fehér. Remélem jót jelent mindkettonknek :) Szorítok !
2009. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, tegnap teszteltem elég korán, pont a folyás miatt, mert gondoltam nincs baba és legalább nem élem bele magam, de pozitív lett, pedig majd csak hétfőn lenne a nemvárt napja. Elég korán kimutatta, de nekem multkor is már 3 nappal előtte pozitív volt , igaz az nagyon halvány. Mikor kellene megjönnie? Ha ma kellett volna, szerintem holnap reggel próbáld meg reggeli pisiből! Szorítok!!!:)
2009. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

holnap kellene megjönnie,és szombaton tesztelek,ha addig nem jön meg.

Mert már teszteltem pár napja és negativ lett:-((

2009. jan. 29. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek mutatja ki mensi előtt a teszt!!!! Emiatt ne keseredj el! Szombaton tesztelj és írd meg mi lett! Remélem pozitív lesz, látszik mennyire szeretnéd:) Szorítok nagyon.....
2009. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah első voltam:)
2009. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szia-Még mindig nem jött meg,holnap tesztelek ujra:-))
2009. febr. 1. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!