Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mérem a hőmérsékletem mindig...

Mérem a hőmérsékletem mindig de folyamatosan 37. 0 + -egy két fok ha mensim van ha nincs ha peteérek ha nem de beteg nem vagyok mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Rossz hőmérőt. :)))

Biztosan jól csinálsz mindent?

2011. jan. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Macimanó82 ***** válasza:
Szia .két kérdés. hol mérde mikor? a másik soványvagy? bocsi de ezekből derűl ki hogy vagy nem jól mérde vagy pedig tipikus pajzsmirigy túl dolgozásod van. nem kell megijjedni sokan vannak így ha sovány vagy sőt mostanába még fogytál is akkor tuti doki és megvizsgál meret a magas ingadozás nélküli hő az a pajzsmirigy túl működésre utal.ugyan ez az ellenkezője nagyon alacsony hő és nem megy feljebb 36.2-36-3 maksz pajzsmirigy alúl működés sajnos aki ilyennel él az kövér hízik a víztől levegötől is.Remélem te csak rossz helyen méred vagy nem egyből ébredés után se pisi se semmi csak hőmérő cupp a helyére.
2011. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

37 +- egy-két fok? Te viccelsz??? A ciklus során már TIZEDFOKOK nagy változást mutatnak, nem kell egész fokokat ugrálnia. Nem is lenne normális....

Nekem pl. 36.5 az alaphűm, de 37 felett még sosem volt, legkevesebb pedig 36.2 volt. Ez így a normális. Mérj pontosan, a szabájokat betartva!

2011. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

jejj, bocsánat:szabáLYokat....:)

És alaphŐ...

2011. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam egy két tized fok az ingadozás de nem is ez a lényeg hanem az ingadozás menstruálok a tegnapi hőm (esti)36.9 ma(reggel)37.0 ma (este)36.5 na ez mi?
2011. jan. 7. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, az esti hővel ne foglalkozz! Az semmit nem mutat. Normális, hogy egész nap ingadozik a hő. Mozgás, táplálkozás, hőmérséklet hatására egész nap változik.

Ciklusfigyelésnél csak a közvetlenül ébredés utáni, mindig azonos időpontban (max 30 perc eltérés)mért hőt figyeljük. Nem szabad előtte kimenni pisilni, enni, inni, semmit. Én pl. mindig 6 és fél 7 között mérem. Hatással vannak rá egyéb dolgok is, pl. nem kapsz értékelhető adatot ha későig buliztál, ittál,stb...

Ez azért bonyolultabb, mint itt sokan gondolják. Attól mert amikor eszünkbe jut, megmérjük a hőnket, semmire nem következtethetünk.Az elemzése is összetett.

Ha érdekel: www.babatervezok.otthona.net

2011. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát bizony. Mit akarsz te az esti hődtől??? Tényleg olvass utána mert ez így semmi.
2011. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!