Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? (magyarázat lent)

Lehetek terhes? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

nem akarunk még szexelni a barátommal, csak kipróbáltuk milyen ha bedugja, de épp csak a makkot, nem is fájt meg semmi szóval szűz vagyok, és nem is ment el.

lehetek terhes? kb egy percig volt bent nem több

előre is köszi


2011. okt. 1. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

lehetsz!


ha valóban nem is fájt akkor a szűzhártyát ugyan nem sérthette meg, de vannak bizonyos "előváladékok" amiket a férfi akkor is kibocsáthat ha nem élvezett el és amik tartalmazhatnak spermát, amik célba is érhetnek attól még hogy a szűzhártyád sértetlen


összesítve: sok tényező csökkenti így az esélyét a teherbeesésnek, de nem kizárható!

2011. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyet többet ne csináljatok, óvszer használata nélkül ne engedd a barátodnak hogy akár még csak a makkot is bedugja
2011. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem fogom engedni, nagyon megbántam :S
2011. okt. 1. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem fájt, mikor elvesztettem a szüzességem, úgyhogy simán lehet, hogy már te sem vagy szűz...ez alkatfüggő, nekem egy csepp vér sem volt.

Másrészt csatlakozom az előttem szólókhoz: nem szabad ilyen felelőtlennek lenni! Ha valóban érettek lennétek a szexuális életre, akkor védekeznétek, úgyhogy még várjatok ezzel szerintem és ne befolyásoljon, hogy a pasi mit akar, mert minden férfi ugyanazt akarja...ne hagyd magad befolyásolni!:)

2011. okt. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy rosszhírem! NEM VAGY SZŰZ!

Ha járt benned pénisz, még ha csak a makkja is, nem vagy az! A szüzesség elvesztése nem függ a szűzhártya átszakadásától! Ennek inkább erkölcsi vonzata van...Lehet lány úgy szűz, hogy átszakadt a szűzhártyája, pl. valamilyen sport miatt...

2011. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!