Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Kerdesem...

Lehetek terhes? Kerdesem rovid magyarazat hosszu.

Figyelt kérdés
7 hete voltam egyut a baratommal ovszerrel vedekeztunk nem szakadt ki. Semmi tunetem nem volt viszont kesik a menszeszem 2 napja maskor is kesik akar heteket kesik. Most veszitettem el a szuzessegem a baratommal. De mostmar felek hogy lehet valami baj. 16/L
2011. szept. 30. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kizárt, hogy terhes vagy.
2011. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha 7 hete voltatok együtt, akkor azóta egy menstruációd volt már, nem? Amennyiben nem szakadt ki és nem csináltátok nélküle, akkor nem lehetsz terhes, mint írod, rendszeresen késik. Ha sokat stresszelsz rajta, akkor meg a stressz miatt fog késni.
2011. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen ne haragudj kimaradt azota mar volt egy menszeszem csak kevesebb volt mind maskor de maskepp pont ugy zajlott es mar nemsokara 8 hete es tenyleg lehet ha a sok stressz miatt koszonom a valaszokat.
2011. szept. 30. 13:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet!
2011. szept. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha az óvszer nem szakadt ki akkor lehetetlen,hogy terhes legyél.A stressztől késhet,de még számos más oka is lehet,ha sokáig nem jön meg menj el kivizsgálásra.16 évesen még előfordulhat,hogy össze vissza jön meg,aminek lehet hormonális oka is(volt ismerősöm,akinek tizenévesen fél évig nem jött meg)Nekem a fogamzásgátló állította be.
2011. szept. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De a 7 majdnem 8 het alatt mar kellet volna jelentketzenek a tunetek ha az lennek ugye ? Nagyon megijedtem es eleg sokat stresszelek emiatt.
2011. szept. 30. 13:26
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt hat nekem is volt hogy 4 honapot nem jott meg mas lassan 3 eve van menszeszem de meg sosem volt rendszeres :(
2011. szept. 30. 13:27
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem mikor fiatal voltam volt, hogy kimaradt 1 hónapot, de volt olyan is, hogy 1 hónapot véreztem. anyám nem hitte el, azt mondta ilyen nincs. pedig van, én tapasztaltam !
2011. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
akkor azt mondjaok hogy ne stresszeljek mert azert kesik ? :( Nekem amikor megjon normalis semmi problema csak neha eleg sokat kihagy es ez most nagyon idegesit .koszonom a gyors valaszokat
2011. szept. 30. 13:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj.Beszélj egy nőgyógyásszal,ő ír fel neked gyógyszert és attól rendszeres lesz majd a havid.Ha meg tünetere gondolsz,akkor előbb utóbb produkálni fogod,őket,mert streszelsz rajta.
2011. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!