Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik oldal megbizhatobb?

Melyik oldal megbizhatobb?

Figyelt kérdés
Ciklus.hu vagy My Fertility charts.com??Tapasztalatok..
2011. jan. 8. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a cikus.hu-t használtam/használom. Beírtam mindig, hogy mikor jött meg, de az ovuláció időpontját nem tudta pontosan belőni. Szabálytalan ciklusokat nem tud kezelni, csak átlagot számol. Ovu tesztet használtam a peteérés megállapítására. Most, hogy babás vagyok, már nagyon jó, mert minden héten e-mail-t küld a rendszer, hogy az adott terhességi hétre mi jellemző.
2011. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia.köszi a választ.Az én menzim elég rendszertelen.Bár nem régen hagytam abba a bogyoszedést,de anno sem volt rendszeres,ez sztem most sincs másképp.Nekem még nem huzott be se pé-t,sem alaphöt.Nem értek mondjuk nagyon hozzá..
2011. jan. 8. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:

A legmegbízhatóbb a fertilityfriend, én ezt ajánlanám.

[link]

2011. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is a ciklus.hu-t használom, ha nagyjából egyformák a ciklusaid és jó értékeket állítottál be a ciklusodra (hossz, luteális szakasz stb), akkor elég jó.

Görbét tudsz linkelni?

M22

2011. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

persze máris linkelem,de még csak most kezdtem a höérös modszert.


[link]

2011. jan. 8. 13:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt a görbét már láttam valahol :)

Az alaphődet szerintem nem húzta be, mert az elején lassan ment le, 1. körül volt pé, csak emiatt nem jelezte(mert ingadozott). De lehet, hogy majd be fogja húzni, nagyon én se értek hozzá :)

M22

2011. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már felraktam egy párszor ,kérédsként és hozzászolásként is,ezrét találkozhattál már vele.
2011. jan. 8. 16:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, te kérdezted, miért nem húzta be a vonalat. Meg is mondtam miért.
2011. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen
2011. jan. 8. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!