Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tapasztalaitok? Melyik au-pair...

Tapasztalaitok? Melyik au-pair oldal a jobb? Megbízhatóbb?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szerintetek?


2010. máj. 17. 16:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

az első inkább angliai a második inkb amerikai stíluso és onan van több család miért ki akarsz menni au-apirnek?


amugy az elős jobb

2010. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen, ki akarok. Eddig az elsőn voltam regisztrálva de még nem találtam megfelelő családot ezért gondoltam a másodikon is regizek...
2010. máj. 17. 17:08
 3/19 A kérdező kommentje:
Volt akinek sikerült valamelyik oldalon találni megfelelő családot? Meg lehet bennük bízni?
2010. máj. 17. 17:09
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok tudok még egy oldalt :D


amuyg hány éves vagy és hova akarsz menni?

2010. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én voltam mind2 oldalra regisztrálva. ha növelni akarod az esélyeidet, akkor regisztrálj a greataupair-re is. Különben sokan több oldalon vannak fent, családok is, nem is eggyel találkoztam már több helyen.

Az első a legjobb. Egyik volt o.társamnak is megmutattam, ő is ezáltal ment ki. Neki bejött az egész, úgy hallottam, meg még kint van. ÉN nekem annyira nem volt jó a vége fele, így hazajöttem.


Ha érdeklődik irántad család, írj nekik. Az emailezések alatt is sok mindent le tudsz szűrni pl a stílusból, az én családom mindig írt mosolygós szmájlit pl. Aztán a profilokban ha írják hogy nem csak mint alkalmazottat keresnek, hanem családtagot, az mindenképp plusz pont.

Ja, és kérd az emailben mindig a napi feladataidat, hogy később ne legyen félreértés. Kérdezz rá a fizura is és hogy hány óra/nap a munkaidőd.


Most csak ennyi jutott eszembe, azt hiszem ezek a szempontok a legfontosabbak.

Ha később vmi gáz lenne, beszélj velük. Ha meg minden cérna szakad, keress más családot.

Ha valami van, írj nyugodtan, én most jöttem haza 2 hete Angliából. :)

19/L

2010. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt a link :)
2010. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Egyenlőre 19 vagyok, de mire mennék akkorára betöltöm majd a 20at:)

És az első oldalon találtál magadnak host családot?

én is kaptam már néhány pozitív visszajelzést, de valamiért egyik sem felel meg. Írtam is már néhánynak emailt, de sajnos volt, aki vissza sem írt...:(

Június végén érnék rá leghamarabb menni, addig kellene egy jó kis család:) Angliából, lehetőleg:p

És te miért jöttél haza? Nem szerettél ott lenni? Vagy rosszul bántak veled? Ha nem vagyok túl indiszkrét:)

2010. máj. 17. 17:25
 8/19 A kérdező kommentje:

Ooh, igen, azt az oldalt is ismerem de nem vagyok vele megelégedve:p Épp tegnap kaptam egy ottani családtól mailt, de nem lehet (vagy csak én nem tudom?!) megnézni a profiljukat... Emailben írja hogy click here to view this family's profile, de hogy hova klikk...?? mert nincs semmi link...

És a család akitől kaptam mailt... hát így első látásra nem túl kecsektető...nah... nem tudom:-<

2010. máj. 17. 17:29
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőn találtam már családot (kétszer au pairkedtem), semmi probléma nem volt egyikkel sem!
2010. máj. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Ez megnyugtató:)

Egyébként köszi mindenkinek a választ! :)

2010. máj. 17. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!