Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugy érzem végre sikerült most...

Ugy érzem végre sikerült most teherbe esnem nagyon sok tünetem van tesztelni korai még 12-re nem várom?

Figyelt kérdés
tüneteim:be durrant nagy cicik,bimbó környékén extra érzékeny,has szurka jobb és bal oldalon is,sokat eszem,olyan érzés mintha meg lenne a mensim de nem görcsölök,sokat járok pisilni is kb ennyi.
2011. jan. 8. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, lehet, hogy még korai tesztelni. Van akinek már ilyenkor halványan mutatja (pl. nekem halvány pozi volt előtte 3-4 nappal ) de nem mindenkinek és nehogy csalódj.

De a tüneteid alapján van esély rá... Szorítok neked és várom a teszt eredményét :)

2011. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Macimanó82 ***** válasza:
Szia:) nekem 14 nem kell jönie. és 2 napja nekem is a cici közép érzékenység eksztra fokra hág hődet méred? a teszt ha nagyon nem birod akkor 11 én nyomhacc egyett de ha birod akkor 14 én akkor már tuti eredményt kapsz drukkolok:)
2011. jan. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg utalhatnak terhességre. Szorítok érted! Majd írd,meg az eredményt!
2011. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,azt elfelejtettem,hogy korai még tesztelni,fogantatástól leghamarabb 10-14 nap mire kimutatható lesz! Nekem nemvárt előtt pár nappal már halvány pozitív volt a tesztem!
2011. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia kérdezö.sztem várd eg anem várt napját a teszttel..Méred a hödet eseleg??Ha igen rakd fel lécci..
2011. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ma teszteltem nega lett,a hömet nem mérem,

a tünetek még +vannak jött még hozzá hányiger és szédülés is derék fájás de nem mindig.

Lehet megint bele éltem magam és "rá játszottam" tudom hogy korai volt tesztelni de sajnos most sem sikerült.

2011. jan. 10. 11:01
 7/8 anonim ***** válasza:
várd meg a nemvárt napját és tesztelj ujra ha addig nincs semmi,és maradnak a tünetek..
2011. jan. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne add fel, ez a negatív teszt még nem jelenti azt, hogy nincs baba. A nemvárt napján tesztelj, még változhat, van remény!
2011. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!