Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Válaljunk babát? Csajok!...

Válaljunk babát? Csajok! Viszonylag biztos az egzisztenciánk a párommal, ö rendör, én vezetö beoban vagyok. Nem is rossz a fizunk.

Figyelt kérdés
babát szeretnénk, de a hitel csak juniusban jár le. segitséget kapnánk, ,mindenki drukkol nekünk. szerintetek bele vágjunk? juniusban lesz 1 éves a munkaviszonyom. várjak addig? vagy az semi biztos hogy addig összejön. a páromban látok egy kis kételyt, szerintetek majd elmulik hamár a kezében lesz a babánk, vagy ha megtudjuk hogy utban van?
2011. jan. 9. 11:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell így válaszolni neki?

Ez nyilván a te vagy ti döntésetek.Igen én úgy "látom", hogy nyilván szeretnél babát.Azt mindenki saját maga látja, hogy mikor milyen anyagi körülmények közé vállal be egy gyereket.Ha te úgy érzed, hogy felkészült vagy,miért ne??Én sok sikert és kevesebb kételyt:) kívánok nektek!

2011. jan. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

vágjatok bele, ne várjatok semmire, anyagilag nem lesz jobb a világ, mint ahogy az 50-es években sem volt jó, és akkor is születtek gyerekek.

Ha szeretitek egymást, és számíthattok egymásra, akkor tiétek a világ!

sok sikert!

2011. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
azóta eltelt pár hónap, mi lett veletek?
2011. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!