Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki teherbe eshet ha nem a...

Valaki teherbe eshet ha nem a legtermékenyebb napokon vannak együtt! 15-20. a között voltak a term. Napjaim de előtte is együtt voltunk! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Olyan furcsa:nagyon fájnak a melleim,szédülök egész nap,de időszakosan!Mi lehet?!
2008. szept. 18. 21:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Folyásom nincsen!
2008. szept. 18. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:
persze lehetsz terhes, de akkor nagyobb az eselye mikor termekeny vagy!
2008. szept. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én ma reggel teszteltem, és legnagyobb meglepetésemre pozitív! Mi sem termékeny időben voltunk együtt, hanem előtte jóval, és utána. Nem is mertem remélni....És most úgy néz ki, persze ez még csak egy teszt, majd még meglátjuk. Szóval nyugodtan lehetsz babás! :)

2008. szept. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz terhes! A spermák pár napig még életképesen várják a petesejtet! A szédülés, mellfájdalom lehet terhesség jele! mikorra nem várod a mensidet?
2008. szept. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okt.3-ára nem várom
2008. szept. 19. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!