Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől ilyen magas a hőm?

Mitől ilyen magas a hőm?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve nem mérem a hőmet,gondoltam most kíváncsiságból megint elkezdem mérni.Előtte is magas volt az alaphőm(36.8),de nem ennyire.

Ez pajzsmirigy lesz?:(

Ez az előző ciklusom,most épp megvan,el is kezdett lekúszni,tegnap 37 volt,ma már megint 37.4.

[link]


2011. okt. 24. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
szedsz valamit?
2011. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit.
2011. okt. 24. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor tényleg pajzsmirigy. menj el endoshoz. próbálkoztok a babával? mert a magas prolaktin gátolja a teherbe esést. a lábad mindig hideg?
2011. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbálkozunk.1éve volt hormonvizsgálatom,elvileg akkor rendben volt pajzsmirigy is meg prolaktin is.Nálam a zokni télen állandó öltözet;)
2011. okt. 24. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:

ez jó pofa volt, nevettem :D zokni ;)

szóval akkor fogalmam sincs mi lehet, de ez tényleg magas, én bromo-t szedek és amiatt van fent a hőm 37fokos minden nap. mensi alatt sem esett le.

sajnálom de nem tudtam érdemleges választ adni, bocsi kérdező.

2011. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

:)

Köszi azért.Már arra is gondoltam,h lehet baba,mert mensi is kicsit gyengébb volt,de mellfájdalom elmúlt meg semmi egyéb tünet.Lehet majd megpróbálok egy tesztet.Ha semmi,akkor pedig irány endokrinológia. :(

2011. okt. 24. 20:12
 7/10 anonim ***** válasza:
te figyelj már?!. azt számításba sem vettem hogy akár lehet baba is. én azt hittem a teszten már túl vagy. :)
2011. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Túl szép lenne,h igaz legyen,de holnap ellövök egyet;) De a mellfájdalomnak akkor illő lett volna megmaradnia mensi után is,nem?
2011. okt. 24. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
amikor én terhes voltam akkor fájtak a melleim nagyon és görcsöltem, de aztán másnapra elmúlt minden fájdalom és rá 2 napra pedig elvetéltem. nem azért írtam le hogy veled is ez történik, de ha nem fáj semmit, lehet kémiai terhességed volt/van.
2011. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom:(

Na de akkor nekem 2ciklussal ezelőtt kellett,h foganjon,mert akkor lenne magyarázható az előző ciklus magas hője.

2011. okt. 24. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!