Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az hogy az lh teszt...

Miért van az hogy az lh teszt pozi de nincs tojcsi féle nyákom? Illetve van csak valmiért más és kevés! Amikor gyogyszert szedtem rendesen volt!

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 12:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Remélem valaki segit nekem ez ügyben mert ezt már több honapja tapasztalom magamon , és nemtudom mit tegyek !:(
2009. jan. 30. 13:21
 2/10 anonim ***** válasza:
milyen gyógyszert szedtél, aminél volt tojcsid? az sem baj, ha krémes nyálkád van tojcsi helyett, mert nem mindenkinek van topjásfehérje nyákja.
2009. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a fogigátlo mellet volt , amiota nem szedem azota meg szinte semmi alig valami kis krémes fehér van !!:(
2009. jan. 30. 13:26
 4/10 A kérdező kommentje:
3 honapja probálkozunk de hiába mert nem jönn össze , dehogy én lassan összezuhanok az biztos !!! már mindent megtettem ittam a teát szedtem vitamint , mikroszkop ovuteszt hömérö megminden!!! és mégse :((
2009. jan. 30. 13:28
 5/10 anonim ***** válasza:
először is egy kérdésem lenne: hogy lehetet fogigátló mellett tojcsid? mikor az a peteérést gátolja meg?!
2009. jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
figyi mi 19 hója próbálkozunk, tehát neked az a 3 hónap még kispiskóta. elhiszem, hogy rossz, de....
2009. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz, ő segíteni fog! Sosem értettem, miért kell otthon ülve siránkozni és várni a csodát, ha egyszer érezhetően megváltozott valami a működésünkben...:S Nem azoknak szólt, akik orvosi ellenőrzés mellett sem babásodnak.

Az, hogy valakinek nem sikerül húsz hónap alatt az nem azt jelenti, hogy a másik örüljön, hogy neki még csak 3 hónapja nem jött össze.

2009. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az elsovel 6 hónapot próbálkoztunk és egyszercsak sikerult és nem csináltunk elotte se semmit másképp. Jókor volt jó idobe jó helyen. Most a másodikkal 8 hónapos próbálkozás után még semmi:) Talán majd most.... Ki tudja mitol fugg ez az egész.
2009. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem azt mondtam, hogy örüljön a három hónapjának, csak azt, hogy közölte ő megtett mindent a 3 hónap alatt, hát azt kötve hiszem, mert azokat amiket felsorolt még nem minden.
2009. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon fájt amit irtál mert nem ülök és várom a csodát voltam orvosnál és nem csinál semmit de nemcsak ő más orvos sem ,ahol lakok már mindegyiknél voltam!!Ugy nem foglalkoznak velem hogy fizetek pedig sztkba megyek !!
2009. jan. 30. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!