Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív teszt mellett...

Halvány pozitív teszt mellett barnázok. Kezdődött így valakinél a terhesség? Kapott valami gyógyszert?

Figyelt kérdés

2010. máj. 30. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Egyszer Duphastont, egyszer Utrogestánt.

Mindenképp feküdj, amíg orvos nem lát. EGyél kalciumtartalmú élelmiszereket, tejterméket addig többet.

2010. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam így kezdődött és utrogestant írt fel az orvosom!
2010. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen nalam is igy kezdodott es el is veteltem mar masodszorra sajnos!

Surgossen menj orvoshoz mert ez nem jo dolog!

Egyebkent gratulalok es sok sikert kivanok neked!

2010. máj. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erős pozitív teszt mellett jelentkezett barnázás és sajnos el is vetéltem. Másodjára is elkezdtem vérezni, akkor már egyből rohantam a dokihoz és Duphastont kaptam, ma már 7 hós a babám.
2010. jún. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nállam is úgy kezdődött,de nem kaptam semmi gyógyszert,és ideáig semmi gond nem volt,egészséges a picim.

23 hetes km

2010. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Utrogestant kaptam.Szerintem minnél előbb fordulj orvoshoz.Ajánlom Neked a magnézium tablettát is.

Sok boldogságot! Gratulálok!

2010. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! A dokim nem írt fel még semmit, azt mondta pihenjek, és pár nap múlva menjek vissza, néz hcg szintet, és ír fel valamit.
2010. jún. 1. 20:46
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam rá gyógyszert,pihenést ajánlottak!
2010. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is igy kezdodott mind a 2. az elsonel elveteltem 6 hetesen,most a masodikkal mar 2 nap mulva 10 hetes leszek es nincs gond,nem kaptam egyikre sem semmit.most magatol mult el,igaz neha-neha 1-1 napra vagy napokra visszakoszon,de semmi komoly. Remeljuk nalad sem lesz baj! Gratula :)

9+5hkm

2010. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött utrogestant szedtem,be akartak fektetni a kórházba, de nem voltam hajlandó, most már 14 hetes vagyok!Rendben leszel
2010. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!