Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek vizsgáltassuk ki...

Szerintetek vizsgáltassuk ki magunkat?

Figyelt kérdés

Egy éve próbálkozunk a teherbeeséssel. Iszom a cickafark teát, a ciklus második felében kenem a womens krémet. A jobb oldali petefészkemet néha érzem.

Már nagyon el vagyok keseredve, tudom, van akik több éve próbálkoznak, de akkor is el vagyok keseredve.

Szerintetek vizsgáltassuk ki magunkat? Ha igen, mennyi időbe telik, hogy megtudjuk, mi a baj?


2011. jan. 9. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Én egy év után már elmennék orvoshoz.

Hogy mennyi idő amíg kiderül a baj az attól is függ, hogy mi a baj. De sokkal jobb tudni, kezelni és szülni, mint nem tudni és várni esetleg hiába éveket.

2011. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy kivizsgálás nem árt, ha másért nem, saját magatok megnyugtatására. Nem biztos, hogy bármi gond van, de ezzel is telik az idő, és közben is lehet próbálkozni! Szerintem nem árthat, ha megnézetitek magatokat. Hogy mennyi időbe telik, az a problémák súlyától függ, de lehet, hogy Semmi gond!!! Ez az idő teljesen normális.

Sok sikert kívánok nektek!

2011. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen.Mi 3 évig próbálkoztunk feleslegesen:S

Sok sikert nektek:)

2011. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán férjed spermaszámának megállapíttatásával kellene kezdeni. Újabban sok baj van ezzel.

Egy alapos kivizsgálás amúgy is ajánlatos a várandósság előtt.

2011. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek el, DE nagyon fontos, hogy -főleg, ha rosszat mondanak- ne higgyetek rögtön az elsőnek! Ismerek olyan párt, akiknek az első orvos azt mondta, hogy ilyen eredményekkel ne várjanak babára, írt fel nekik egy csomó drága gyógyszert...aztán egy másik doki pár nap múlva azt mondta, hogy ezek majdnem tökéletes eredmények, no stressz, egészséges életmód, és hajrá! Ja, és még valami: mi a párommal másfél évig nem védekeztünk, és egyszer csak kopogtatott a gólya:))) Most 3 hónapos a babánk:) Sok Sikert Nektek is!!!
2011. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, irány az orvos. Lehet, hogy tök feleslegesen örlődtök és valami egyszerű megoldással már rég terhes lennél...
2011. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!