Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy szedjem a gravidá-t?...

Hogy szedjem a gravidá-t? Babát szeretnénk a párommal. Rábízzuk magunkat a szerencsére ha össze jön nagyon boldogok leszünk.

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt nem mindig védekeztünk ezért picit aggódóm. Mert még nem jött össze. Lehet nem volt itt az ideje de most már nagyon vágyom rá.

Rengeteg dolgom meg van már a babához már csak Ő hiányzik a pocakomból. A dolgot nehezíti, hogy a párom most vidéken dolgozik csak hétvégén van itthon... :( én meg nem vagyok egy nád száll kisasszony. 160/84 kg.

Minden nap szedjem a gravidát vagy a terhesség előtt elég ha csak 2 naponta 3 naponta ?


2010. jún. 1. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én minden nap szedtem/szedem. jó valamikor kimaradt egy nap azt hagytam.

Remélem nektek is hamar összejön!

Kitartás!

2010. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem azért nincs még eddig ert nem lehet,hanem mert nem akar még jönni:)Van vmi 6. érzékük ezeknek a kisfickóknak és nőciknek,mert nem jönnek össze csak ha már nagyon akarják:)

Barátnőm sosem védekezett...akkor lett csak terhes amikor már tényleg akarták:S


Szóval szedd minden nap a gravidát és hajrá szex:D

2010. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!