Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. nap késik. A melleim...

5. nap késik. A melleim duzzadtak, fájnak. Hasam olyan mintha görcsölne, szúrodna. És mintha megjönne érzésem van. Ma pedig fehér késöbb pedig vizes folyásom volt, de nem sok. Tesztet még nem csináltam. Mi ez?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.


Baba jelek vannak:)))Most már sztem reggeli első vizeletből tesztelhetsz sztem nyugodtan!Hajrá,és írd meg a végeredményt!

2009. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Öltözz fel ,menj a gyógyszertárba vegyél egy terhességi tesztet és csináld meg.Ennyi késés után ,ha az vagy ,akkor bármelyik teszt kimutatja.Így megtudod pontosan h mi.
2009. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
TESZT AZONNAL!!!
2009. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Várjuk az eredményt...:-)
2009. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hasonló a helyzetem, én holnap reggel tesztelek!:)
2009. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajna nekem megjött jan.31-én. Talán majd ez a hónap meghozza azt a bizonyos gyümölcsöt! Negatívosok! Nem szabad elkeseredni, és nem szabad feladni! Én sem teszem! :)
2009. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!