Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívat teszteltem és az a...

Pozitívat teszteltem és az a nagy kérdés, hogy mikor menjek dokihoz. Mit csináljak? Most menjek dokihoz vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Még 5 hetes sem vagyok, és szívem szerint várnék még 1,5-2 hetet, addigra kiderül van-e a kis petezsákomnak lakója. Sajnos tavaly is voltam terhes (augusztusban) és akkor az elejétől fogva nem volt baba, csak petezsák. Ezért is várnék, mert nem nagyon bírnám ki ha most elmennék és még csak a petezsák látszódna és 2 hétre rá kellene visszemennem. Addigra agybajt kapnék az idegességtől. Szerintetek felelőtlenség vagy ha minden rendben van akkor várhatok nyugodtan?
2009. jan. 30. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, várj nyugodtan a 6., 7. hétig. Ahogy jónak látod. Nálam mondjuk már a 6. héten szívhangot is hallgattunk. :)
2009. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Én csak azt tudom mondani, hogy a bnőm 7 hetes volt, de a 10 vagy 12 héten kellett visszamennie, mert csak akkora tudta ténylegesen megállapítani, hogy babás.
2009. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha neked ez ilyen fontos, tudva az előzményeket, nyugodtan várjál még egy kicsit, attól még nem lesz semmi baj, és főleg nem vagy felelőtlen! Kívánom, hogy legyen lakód,írd majd meg hogy mit lett!
2009. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm és majd jelentkezem! Szorítsatok csajok!
2009. jan. 30. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!