Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig késhet a menszesz?...

Meddig késhet a menszesz? Hétfőre nem vártam, de még nem teszteltem, mert nem akarok csalódni. Azt álmodtam, hogy megjött, de kérdés, hogy csak a szervezetem játszik velem vagy tényleg babát várnék?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Pedig jobb lenne ha tesztelnél! Leheth. babás vagy, de leheth. csak valami miatt késik! Ennek nagyon sok oka van! Legalább a teszt kimutatja mit higyj! Azért drukkolok!
2008. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy terhes vagy, leht, hogy nem, ebből nem derül ki egyértelműen. Az álom nem jelent semmit, az attól van, hogy ezen jár az eszed.

Nekem mikor 1 napot késett, akkor kimutatta a teszt a terhességet. Attól függ, hogy pontos szokott-e lenni neked a mensesed. Csinálj tesztet, akkor tutira kiderül.

Sok sikert!

2008. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindig 28 napra jött meg eddig, aztán volt egy vetélésem, azóta 27 napra jön meg pontosan. Ma a 29. nap van. Ha ma sem jön meg, akkor sztem veszek egy tesztet.
2008. okt. 8. 09:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem vegyél egy tesztet, és csináld meg mert lehet baba!!! :)

Én is hétfőre nem vártam, nem is jött és tegnap reggel Clearblue-val halványan +at teszteltem!

Szorítok! Majd írj hogy mi lett!!!

2008. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Az álmok általában a félelmeinket tükrözik! Tesztelj!
2008. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ok, ma hazafelé veszek egy tesztet és reggel megcsinálom. Holnap írok, és köszönöm, hogy drukkoltok. :-)
2008. okt. 8. 09:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Sikerült tesztelni? Mi lett? Írj!!
2008. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Teszteltem csüt reggel Corax-szal negatívat és ma reggel Clearblue-val nagyon halvány pozitívat. De az is csak úgy 3-4 perc után jött ki. Így most nem tudom, mire gondoljak? Szerintetek most mi lehet?
2008. okt. 10. 13:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is így van, CB halványan 2-3 percen belül + a másik negatív volt! Szerintem simán lehet baba!!!! Remélem én is! De majd én akkor fogok örülni ha látom hogy erősödik a vonal és a doki is megerősít!

Gratulálok!!!

utolsó v.

2008. okt. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én is szorítok akkor Neked és reménykedem tovább. A hétvégét még megvárom és hétfő reggel csinálok megint egy tesztet, kivi leszek erősödik-e.
2008. okt. 10. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!