Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A jobb mellbimbó udvarom...

A jobb mellbimbó udvarom besötétedett (széle). A mensim késik 5 napja, de a mellem nagyon fáj. Csináltam teszteket és az összes negatív lett, hiszen védekeztünk. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, meg fog jönni.

Ideges vagy, lehet azért késik.

2009. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem kifejezés,hogy ideges vagyok...csak nem értem.Mindenhol azt olvasom ,hogy ez a terhesség jele:(Akkor miért nem jön már meg?
2009. jan. 30. 19:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhesség jele igen,de nem feltétlen.A melled attól is fájhat,hogy meg akar jönni, csak te nem hagyod neki, az idegeskedésed miatt.A bimbód széle, meg lehet, h. máskor is besötétedik, csak valószínűleg nem figyelsz fel rá.Amúgy meg attól függhet az egész h. mivel védekeztetek.Pl. a hüvelytablettát nem ajánlom senkinek.Sok ismerősöm maradt úgy mellette.
2009. jan. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma reggel is csináltam tesztet,ami negatív lett...és persze utána megjött...:)Azért köszönöm a válaszokat:)
2009. jan. 31. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!