Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy spontán...

Lehetséges, hogy spontán vetélés után (nem kellett műszeres befejezés) máris teherbe estem? Ismertek olyan kismamákat, akik vetélés után azonnal teherbe estek és egy vérzésük sem jött meg és minden rendben volt?

Figyelt kérdés

December 16án kezdtem vérezni és ment el a babám 5 hetesen. Barnázással kezdődött a 4.héten, de az orvos nem adott semmit, csak a diagnózis figyelt a papíromon: fenyegető vetélés. A dolog egy hétre rá meg is történt. Kb 9 napig véreztem, olyan volt, mint egy erősebb mensi az első napokban, aztán normális. A doki azt mondta, a természet dönt ilyen kis terhességekben és azt is, hogy nem kell várnunk és próbálkozhatunk megint.


Nekem sosem fáj a mellem mensi előtt, viszont mikor terhes lettem fájt. ma vagyok a vetélés utáni 27. napon és tegnap óta érzem, hogy fájnak. Köszönöm a válaszokat. Amina


2011. jan. 11. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet.az a vetélés ugy is felfogható mint egy megkésett mensi....aki ilyenkor pl. nem tesztel korán azt hiszi h csak késett neki van h nem is tudja h terhes volt.
2011. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pont igy jartam en is mint te csak en dec 26.an es 6 hetes voltam...a doki megvizsgalt es azt mondt hogy nem kell varni mehet tovabb a problakozas...csinalj tesztet es ha pozitiv akkor ne idegeskedj mert nem lesz semmi baj...szoritok neked
2011. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első, nagyon köszönöm, én is így gondolom :)

Kedves Második: sajnálom, hogy Te is így jártál, annyira szörnyű :( remélem mindegyikünknek sikerül mihamarabb újra :) csak pozitívan. nem mertem még tesztelni, mert félek, hogy az előző terhesség miatt még nem nullázódott le a hcg szintem és fals lenne az eredmény. vagy szerintetek az már kiürült? köszönöm

2011. jan. 11. 11:40
 4/10 anonim ***** válasza:

elsö vagyok:

ha mondjuk nekem "késne" és tesztelnék utána,akkor negativ lenne.tehát ha utána rögtön teherbe esnék,nem az előző terhességet mutatná...érthető volt???nem tudom jobban leirni.

2011. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, értem és köszönöm :) csak azért írtam, mert nekem a vetélés utáni napokban is még 200 felett volt a hcg szintem vérből és nem 0...ezért gondolkodtam így
2011. jan. 11. 16:27
 6/10 anonim ***** válasza:
...csinalj egy tesztet holnap reggel es barmit is mutat ismeteld meg 2 nap mulva es akkor latni fogod hogy erosodik-e a csik...nem hinnem hogy egy honap utan meg mindig az elozo terhessegtol lenne pozitiv a teszt de biztosat nem tudok mondani...nagyon szoritok neked...szerintem nekemis fog sikerulni ebbena honapban mert szepen "elkaptuk" a peteereset (pont mint multkor)...10 nap mulva tesztelek mert abban maradtunk a dokimmal hogy amint meg van a teszt hivjam fel...gondolom fog adni ultrot a biztonsag kedveeret
2011. jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok:értem....elözönek-igen,ez jo megoldás!:)és drukk neked is!
2011. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is elvetélt 8.héten,nem kellett műtét.A második ciklusban lett terhes elvileg,de ha héten meglesz a babóca akkor lehet hogy az elsőbe sikerült nekik.Nyugodj meg,ha a baba jönni akar nem lesz baj.De azt hiszem hogy a HCG szint gyorsabban csökken,mint amilyen gyorsan nő.
2011. jan. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tudni pontosan mikor ment el,de én március 13.ra számoltam,mert 9.től volt vérezgetés,nagyon enyhe majd 12-13 án nagyon erős darabos,és rettentő fájdalmas...15.én voltam ultrahangon,és akkor teljesen tiszta volt a méhem..7 hetes voltam a vérzés kezdetén..Most várom hogy megjöjjön..Néha érzek dolgokat,de még nem jött meg..Viszont szerintem ovuláltam, mert 25.e körül tojásfehérje szerű folyásom volt ami teljesen olyan volt mint mikor megtermékenyültem!És voltunk is együtt..Most lehet hogy én is terhes vagyok,pedig még nem jött meg..Hát örülnék is neki nagyon de félek hogy az emberek kötözködni fognak e miatt..Hogy mért nem vártuk meg mig megjön...De ha most sikerült,kedves kérdező(elsősorban) szerinted ez baj lehet a számítások miatt?Neked összejött?
2011. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem sajnos nem jött össze, azóta sem...:( DE! ez nem jelenti azt, hogy Neked sem fog ;) drukkolok nagyon!!!
2011. ápr. 13. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!