Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tesztek negatívak, az orvos...

A tesztek negatívak, az orvos szerint sem vagyok terhes a hasam mégis egyre csak növekszik. Vajon mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Számos dolog szól amellett, hogy nem vagyok terhes. A hasam növekedése az egyetlen dolog ill. az esti igen erős fáradtság érzetem ami felveti bennem a kérdést, hogy a tesztek és az orvos megállapítása ellenére mégis terhes lehetek? 23 napja késik a menszeszem tehát már elég régóta. olvastam itt több kérdésnél is, hogy sokakra jellemző a mellbimbóból származó folyadék nyomás hatására. ez nálam is megvan de ez elvileg ilyen korán nem lehetséges még. vagy igen? előre is köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 30. 21:14
 1/5 A kérdező kommentje:
kifelejtettem, hogy erős fehér folyásom van. február 7-re várom a következő menszeszem. a doki azt mondta ha a következő hónapban sem jön meg, menjek vissza.
2009. jan. 30. 21:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes.Ha mostanában is terherbe estél volna akkor ezek a panaszok késöbb jelentkeznek.Hány napont jön meg a menszeszed?csak mert általában 28 napnak kell meg lenni de van akiknek 42 naponta jön meg és ez nem baj csak rendszeresnek kell lennie.
2009. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek alapján ez álterhességnek tűnik, nem valószínű, hogy a tesztek és az orvos is egyszerre téved, bár elméletileg elképzelhető, csak kicsi az esélye.
2009. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

rendszeres a menszeszem és 7 napig tart. én is gondolkodtam már az álterhesség verzión ... fogalmam sincs. igazából az orvos csak manuálisan vizsgált meg még UH-t nem csinált. de a tesztek egyértelműen negatívak lettek, 2 hét késéssel csináltam meg őket. csak tudnám, hogy akkor a pocakom mitől nő? ráadásul elég látványosan amit ilyen korán elméletileg lehetetlen. már többen is észrevették. a mellbimbóim mostanság folyton "hegyesek" másképp nem tudtam megfogalmazni elnézést :-) az udvara meg mintha nagyobb lenne de a színe nem változott. (nem sötétült) nem is fáj, nem is ég, nem érzékeny.

álterhesség para miatt is kialakulhat? mert eddig én úgy tudtam, hogy csak azoknál a nőknél fordul elő akik nagyon nagyon szeretnének egy kisbabát mert már régóta próbálkoznak a párjukkal vagy egyéb okok miatt ... szval ez még nekem új. :-)

2009. jan. 30. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Helló! Lehet hormonális gondok. Nálam is volt ilyen, hogy megnyomtam a mellem jött belőle a tej, s kimarad a menstruációm, tesztem negatív lett. Doki írt fel bromocriptint, attól elállt a tejfolyás, s következő hónapban a mensim is megjött.
2009. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!