Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tanácsolnátok egy ilyen...

Mit tanácsolnátok egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Párommal régóta tervezzük, hogy jó lenne nemsoká nekiállni családot gyarapítani, és nem is volt gond, szeretjük egymást, tervezgettünk, kitűztük az első próbahónapot. Ezen a héten azonban sikerült összevesznünk egy olyan dolgon, ami egy nagy butaság, és azt mondta, hagyjuk a gyerek dolgot.(Ő ragaszkodott az időponthoz eddig).Mostanra sikerült megbeszélnünk, és abban maradtunk, a kitűzött időpontig még gondolkodunk, legyen e baba, vagy csak később, látom rajta, hogy ő is akarja, csak megijedt a hitelen robbanó vitától, de nem tudom, mit tegyek, mert lassan szedném a vitamint babavárás előtt, kezdenék felkészülni lelkileg, és így tanácstalan vagyok, vitaminozzak, készüljek?

Egy hirtelen nyári viharként jövő vita tényleg ok arra, hogy jócskán odébb toljuk a régóta tervezett álmunkat?


2011. jan. 11. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2011. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
7 éve.
2011. jan. 11. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Így viszont nem értem a párodat. Gondolom, eddig is voltak kisebb viták, nem? Olyan nincs, hogy tökéletes párkapcsolat :).

Illetve feltételezem, hogy mérlegeltetek is a döntés előtt. 7 év nem rövid idő, megismerhettétek egymást, valószínűleg nem butaságból, meggondolatlanságból vágtatok neki.

Valószínűleg a párod elbizonytalanodott, de téged ne riasszon ez el :) Próbálj meg vele beszélni, kérdezz rá, hogy ennek mi oka van...

Én szorítok neked :]

2011. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én várnék a helyedben, és nem eröltetném egy darabig ezt a témát. Türelem!!! Hagyd hogy Te is átgondold, hogy letisztuljon benned mit is akartok és tényleg akarjátok e vagy csak a már ennyi ideje együtt vagyunk és történjen valami más valami új érzés az ami a kapcsolatotokban megjelent. Becsapós. Viszont hosszú távon érdemes most előrelátónak lenni.


Kívánom hogy közösnevezőre jussatok.


Üdv: 35 hetes km

2011. jan. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!