Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sárgatest elégtelenségre...

Sárgatest elégtelenségre hogyan lehet következtetni az ébredési hőmérsékletből?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondta, hogy vissza esik, de mikor és mennyit? Ez azt is jelenti, hogy előbb jön meg?
2009. jan. 31. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nagyot nem tévedek akkor a progeszteron miatt emelkedik meg a hőmérséklet a ciklus második felében, illetve ezért esik vissza a hőmérséklet a menstruáció előtt. A hőmérsékletből szerintem csak következtetni lehet, hogy ez is állhat a probléma hátterében. A gyanú igazolására szerintem el kellene menni orvoshoz és ez irányú vérvizsgálatot kérni.
2009. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Ha rövid a luterális fázis /remélem jól irtam/, szóval a peteérés és a mensi napja között 14 napnak kell lennie. A ciklus második fele mindig állandó 14 nap, a ciklus első fele lehet rövidebb, vagy hosszabb.

Nálam is rövidebb a második szakasz és vérvételből ki is derült hogy alacsony a progeszteron szintem.

2009. jan. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!