Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sárgatest elégtelenségre...

Sárgatest elégtelenségre milyen gyógykészítmények vannak amik nem vénykötelesek?

Figyelt kérdés

Nagyon azt érzem,hogy most végre úton vagyunk a cél felé de mivel már négy éve nem jön a baba eszembe jutott mi van ha csak nem tudott beágyazódni és félek nehogy a kis "reményem"emiatt vesszen el!Ma vagyok a 7.dpo-n.Még használna ha szednék valamit?

Előre is köszönöm a válszokat!


2011. márc. 6. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Cickafarkfű tea jó rá, próbáld ki.
2011. márc. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Holnap mindenképpen veszek!
2011. márc. 6. 11:36
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha most kezdenél el használni valamit, az akkor lenne jó, ha már a beágyazódás megtörtént volna. Akkor "megerősíti" azt, illetve megelőzöd az esetleges kilökődést. Nyilván nem rossz ötlet, de a következő ciklusban próbáld meg egyből az ovulációt követően (ha most nem jön össze). Mondjuk szerintem ha beszélsz a dokival, akkor egy vérvétellel simán kideríti, hogy van-e valami olyan probléma ami miatt nem tud megtapadni, illetve ír fel valami gyógyszert, ami segíti a megtapadást (pl. utrogestan). Sok sikert!
2011. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A cickafark a peteérést segíti elő, ezért isszuk mensi utántól ovulációig, amikor megvolt az ovu akkor pedig jöhet a sárgatesthormont tartalmazó palástfű tea napi két bögrével, nem többel mert nagy mennyiségben már a májat károsítaná. Ezt kifejezetten a ciklus második felében kell inni. Én mensi előtt pecsételtem, fél év teakúra után pecsételés nélkül jön meg.
2011. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a segítséget!Utána olvastam a sárgatest elégtelenségnek pecsételő vérzésem nem szokott lenni mensi előtt és a luteális szakaszom is mindíg pontosan 14 nap!Most nagyon bízom abban,hogy sikerült de nagyon tartok attól nehogy a beágyazódással legyen gond!Tudom hülye vagyok és ha jönni akar nem lehet gond de az ember lánya négy év sikertelenség után kapaszkodik mindenbe!

Már kétszer bele fogtam a meddőségi vizsgálatokba de egyszer sem csináltam végig.Most el határoztam,hogy végig viszem de nagyon bízom benne,hogy már csak a terhesség megállapítása végett kell megint meg kezdenem az orvoshoz járást!

Egy hét és úgyis ki derül!

2011. márc. 6. 17:04
 6/13 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a palástfű tea
2011. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A cickafark fű tea, nem a luteális szakaszra való, az a pé-t segíti elő, ilyenkor a palástfű teát kell inni. Kívánom, hogy sikerüljön, de ha most nem jön össze a baba, érdemes végigcsinálni azokat a kivizsgálásokat. Mi is pontosan négy évet vártunk hiába, aztán kiderült, hogy mindkét petevezetékem el van záródva, így lombikoztunk és elsőre sikerült, csak sajnos elvesztettem a babámat. De van remény! Ne halogasd, bár kívánom, hogy már ne legyen szükséged rá!!!
2011. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!Ha most nem jött össze megyek mindenképp vizsgálatokra mert már én sem akarom tovább halogatni(32 éves vagyok)mert egyre kevesebb az esélyem és már nagyon szeretnénk végre babát!Minden esetre köv.hónaptól használni fogom a teákat is már utána olvastam melyiket,hogyan!

Utolsó!Sok sikert kívánok neked,hogy a következő lombik babuci már veletek is maradjon!

2011. márc. 7. 09:43
 9/13 A kérdező kommentje:

Most sem sikerült!

14 helyett 10dpo-n meg jött!:(((

Erősen gyanítom,hogy tényleg valami hormonális oka lehet a sikertelenségemnek és bár most kaparom a romjaim el határoztam,hogy irány doki és nem nyugszom amíg nem lesz végre eredmény!

2011. márc. 9. 08:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Utolsó válaszadó vagyok. Én azt tanácsolnám neked így kérdezetlenül, ha már így alakult és megjött, akkor menj már most el egy 3. ciklusnapi vérvételre, majd egy 21. napira. Ebből már tudni fogják, hogy mi a baj, ha baj van és fel fognak írni bogyót amit szedned kell, és ami segít majd, hogy megmaradjon a baba!!! Kezdetnek már ez is jó, és utána majd tudsz tovább lépni!!! Kérdezz ha még tudni szeretnél bármit, én túl vagyok minden vizsgálaton, sőt egy lombikon is!!
2011. márc. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!