Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy terhes leszek?A barátommal több, mint 2 hónapja vagyunk 1ütt és néha "játszunk egymással"...

Figyelt kérdés
A legutóbbi ilyen alkalomnál orálszexnél megcsináltam neki, aztán ő is nekem, és volt némi ujjazás. Azután kiment a mosdóba és én addig kiváncsiságból felnyultam h mennyit tágult..Azt mondta, hogy míg csináltam neki nem élvezett el. Tehát szerinte lehetetlen az, hogy bármi is bekerült volna a szervezetembe. De mikor elővettem neki, éreztem hogy a gatyája nedves, szval abba biztos beleélvezett. Szerintetek van ennek értelme? Mennyi esélye lehet,hogy terhes leszek? 2-3 centire nyultam fel. Ha lett volna ott sperma, akkor az elég neki, hogy eljusson ahova kell?:( Vagy ez hülyeség? Kérlek írjatok! Nagyon megijedtem...
2009. jan. 31. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy? Már bocs, de nem jössz rá, hogy mikor élvez el egy pasi??? Arra mész, hogy "Azt mondta, hogy míg csináltam neki nem élvezett el."??? Hol a felelősségteljes szex??? Igen, lehetsz terhes, bár kicsi a valószínűsége. És meg is érdemelnéd, hogy tanuld meg, addig ne szexelj, amíg nem tudod hogy működnek ezek a dolgok...
2009. jan. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem sok esélye van hogy terhes vagy, szinte lehetetlen, de a mai világban minden megtörténik. Tesztelj egyet és mindjárt nyugodtabb leszel.
2009. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom írni mint az előttem szóló a terhességhez kapcsolódóan. és valóban felelőtlenek vagytok, de ha jól ki tudom venni a szövegből a barátod tapasztaltabb, mint te a szex terén és ha neked nem is, de neki lehetett(lehetne) több esze. Egy kapcsolatban mindkettő fél felelőséggel és odafigyeléssel "tartozik" a másik iránt.
2009. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem erről van szó. Tudom mikor élvez el és sztem sem élvezett el. De a biztonság kedvéért meg lehetett kérdezni...

Tapasztaltabb...Nem volt még lánnyal, ahogy énse fiúval. De én már nagyon sokat olvastam ebben a témában és van 1 erről szóló könyv is, én már ugy éreztem, hogy elég felkészült vagyok, a pasikat meg ugye nem kell félteni...

Igen és tudom, hogy megérdemlem ezeket a szavakat, mert én voltam a hibás és tanultam is az esetből, bár ezekszerint kiderült, hogy még mégsem vagyok felkészülve...Tehát akkor az esélye nagyon kicsi, ha jól értem. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

2009. jan. 31. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de szerintem a szexet nem könyvből tanulja az ember... mindenképp örvendek, hogy tanultál belőle, remélem, rájössz, hogy védekezni KELL. Bizonyára nagyon fiatal vagy még, használjatok óvszert! Vigyázzatok a fel- meg lehúzásnál, ne nagyon dugdosd az ujjadat se sehova, ha csak fennáll a veszélye hogy bárminemű váladék lehet rajta! Nem fog kitágulni, ne félj, 30 fölött is szűk lesz még, legalábbis addig, amíg gyereket nem szülsz. Ha már megvagy 17-18 éves (amit kétlek), írass ki fogamzásgátlót! Semmiképp ne tedd ki magad még egyszer ennek!
2009. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megfogadom!Köszönöm! Mostmár csak reménykedek:(
2009. jan. 31. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!