Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene megjönnie, ma...

Holnap kellene megjönnie, ma csináltam egy tesztet ami negatív lett, ez már valós eredmény?

Figyelt kérdés
A ciklusom 14. napján voltunk együtt a párommal,óvszerrel védekeztünk.Ma csináltam egy tesztet ,ami negatív..ennek már hihetek? 22.-én és 24.-én is együtt voltunk,akkor is védekeztünk. Egyáltalán kell aggódnom??
2009. jan. 31. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig óvszerrel voltatok együtt, amivel semmi gond nem volt (nem szakad el, nem csúszott le, stb), akkor szerintem tuti nem vagy terhes.
2009. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem történt semmilyen "baleset" akkor nincs ami a gyanúdat megalapozná.
2009. jan. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem volt vele gond,nem csúszott le,nem lyukadt ki,csak valahogy most úgy bennem van ez a gondolat,de nem tudom miért. Kicsit olyan butusnak érzem magam,de néha arra gondolok,mivan,ha még mielőtt felhúzta az óvszert megérintette magát,majd úgy nyúlt hozzám..ilyen esetek vannak,mármint,hogy ebből is lehet baba? Vagy már kicsit túlspilázom:((
2009. jan. 31. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől félj, olyan picike az esélye, hogy rendes védekezés mellett babás legyél! A teszt menzesz előtt még nem valószínű, hogy kimutatná a terhességet, ha megnyugtat, tesztelj még egyszer pár nap múlva, de véleményem szerint nincs miért aggódj!
2009. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!