Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhat a szokatlan...

Mire utalhat a szokatlan mellbimbó fájdalom?

Figyelt kérdés
A mellem mindig szokott fájni már pé-től egészen mensi végéig mostanában, de a mellbimbó fájadalmat eddig nem ismertem! Most meg pé után 2 nappal elkezdett fájni és azóta sem szűnik! Mitől lehet? SEgítseten, aki volt már így! Köszönöm szépen előre is!
2009. febr. 1. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor lett érzékeny, mikor teherbe estem. Hozzá sem lehetett érni annyira érzékeny volt.
2009. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! De mikor érezted, hogy érzékeny lett?
2009. febr. 2. 08:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Pé után 2 nappal még nyilván nem lehet a terhesség "jele"-olyanokat legkorábban a beágyazódástól érzel.

Mensi előtt 3-4 nappal írták a többiek a mellbimbó fájdalmát, már azok, akiknél egyáltalán jelentkezett ilyen.

2009. febr. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, hogy válaszoltál! Igazából én sem babára tippelek ebből sajnos, de akkor szerinted mi lehet? Hormon probléma? Senki nem találkozott még ilyennel?
2009. febr. 2. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Most én is ezzel a problémával küzdök,csináltam tesztet is de negatív lett.Nekem úgy jelentkezik ez a fájdalom,hogy egyik nap nincs aztán visszatér majd megint elmúlik!Hogy mitől lehet?!Már arra is gondoltam,hogy fogyástól lehet,mert mostanában sokat tresszelek,és 2hét alatt leadtam kb.5kg-ot.
2009. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj, mint eddig soha. De se stressz, se fogyás, se menses, se terhesség. Egyéb ötlete valakinek?
2010. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!


Hát nekem akkor nem a babó okozta. Azóta viszont már nagyon boldog kismama vagyok. Amikor teherbe estem, a cicim hasonlóan fájt, mint ahogy előző mensis hónapokban szokott fájni.


Szorítok Nektek is!

2010. ápr. 23. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:
gratulálok.most nekem is a bimbóm fáj ovu után 3 nappal vagyok.attól tartok valami hormon probléma.remélem nyárra én is kismama leszek.
2011. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!