Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után minden ugyan úgy...

Vetélés után minden ugyan úgy zajlott, mint előtte?

Figyelt kérdés

5 hetesen spontán elvetéltem, nem volt szükség semmilyen beavatkozásra...


előtte 28 napos ciklusaim voltak, 13-14. napi ovulációval. ma vagyok a 12. napomon, de nem tapasztaltam semmilyen "nedvesedést", pedig ilyenkor már szokott lenni.


nektek hogy volt?


2011. jan. 17. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
dec 26. an veteltem nem volt mutet...a ciklus 16. napjan volt peteeresem (ovu tesztet nem csinaltam de lattam hogy "taknyos a bugy") valoszinuleg 24es 26 kozt meg is fog jonni...az dokim szerint minden olyan lesz mint volt...egyenlore ugy tunik hogy igaza van...remelem nem fog kesni mert az kovetkezo ciklusban mar probalkozhatunk is
2011. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en ketszer veszitettem babat, muszeres befejezessel, es mindaketszer 6 het utan jott meg az elso menstruacio,aztan szabalyos lett
2011. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem méhen belül elhalt a terheségem kb 8hétes lehettem,de csak a 12hetes uh vették észre hogy nincs szivverése a picinek!

Azota van két fiam,lehet jön a harmadik baba is még nem teszteltem!

Nálam minden ugy zajlott mint elötte,de 1év eltelt a kaparás után hogy teherbe estem!

2011. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már 3szor vetéltem el, amiről tudok is 100%-ba, minden ugyanolyan mint eddig, de azért félek, hogyha meg akarnám tartani akkor meg tudnám e?Egyébként elvileg vetélés után el kell menni nőgyógyászhoz hogy megnézze minden rendesen kiürült e és minden rendben van, de előfordulhat hogy ez csak idősebb terhesség esetén.
2011. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak 6 hét után jött meg. De ezt mondta is az orvos, hogy valószínűleg így lesz. Azt is javasolta, hogy várjunk három hónapot a próbálkozással.

Viszont az előtte iszonyú rendezetlen ciklusom ezt követően nagyon jól beállt 28 naposra, és ahogy letelt a három hónap össze is jött a kisfiam. Most 2 hónapos. :)

2011. jan. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem műtéti befejezés volt. 38 napra jött meg az első mensi. Előtte 23-25 napos volt a ciklusom.

Nekünk egy hónap pihit javasolt a doki, utána lehet próbálkozni.

2011. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!