Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a baba lehet? 16+5 hetes...

Ez a baba lehet? 16+5 hetes vagyok hátsó fali méhlepénnyel 2 napja éreztem a babát. Vagy is remélem ő volt. Azóta semmi. Csak beképzeltem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb. én is ekkorra már éreztem mozogni..nem képzelegtem.Furcsa érzés volt,mert olyasmi érzésem volt mintha egy "kis halacska" ficánkolt volna bennem.Ez így lehet hogy hülyén hangzik de tényleg így éreztem..és mára már 26. hetesek vagyunk :) És minden rendben van.

Gratulálok a babához!

2011. jan. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyos vagy:) Még kicsit szkeptikus vagyok mert nem érzem minden nap, És olyan mint ha valami izom rángás lenne a pociban. Ezért nem tudom hogy ez tényleg a baba e.
2011. jan. 17. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!