Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem dec.24-30volt a menzesze...

Nekem dec.24-30volt a menzeszem. Egy hete nagyon sűrűn járok pisilni, szerintem terhes vagyok. Tegnap magas lázam lett estére és nagyon csúnyán köhögök. Ha terhes vagyok akkor jelenthet veszélyt a magzatra a láz. Már kimutatná a terhességet a teszt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes,de ha ugy erzed tesztelj.A bizonytalansagtol nincs roszabb.
2011. jan. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj,szerintem még várj egy pár napot, ha jól gondolom, akkor most hamarosan meg kellene jönnie a havi dolognak,ugye?ééés, ha pár nap elteltével sem jelentkezik,akkor szerintem igen csinálj tesztet mindenféleképpen.viszont a magas lázzal vigyázz,mert az tényleg nem jó-azt mondják!!és amúgy mást még nem észleltél magadon, ami mondjuk babára utalna?én nagyon drukkolok neked,hogy minden úgy legyen,ahogy szeretnéd!!:)majd írj,hogy hogy vagy?mi lett veled?üdv.

2011. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap néha nyomó fájdalmat éreztem az alhasamnál.Az nem lehet,hogy a láztól elment a baba??
2011. jan. 18. 08:27
 4/7 anonim ***** válasza:

én pé után 4 nappal kezdem esténkén sűrűn látogatni a wc-t,azóta már lett + tesztem.

Pé után 12 nappal érdemes először tesztelni-bár nem biztos,hogy ki fogja mutatni ha baba van. Nekem a nem várt előtt 1 nappal lett + a teszt,a 14. napon. van akinek 1 hét késés után sem mutat semmit a teszt.


Önmagában egy nátha, megfázás nem okoz gondot-ezt tapasztalatból írom- de a láz már agy komolyabb dolog. ha 38 alatt volt, vagy szedtél lázcsillapítót,akkor van esély, hogy minden rendben van. csak mellékesen írom,hogy a 38 feletti láz vetélést okoz,azt csillapítani kell, de NEM PARACETEMOL ÉS IBUPROFEN tartalmú készítményekkel,ezek ugyanis ártalmasak a babára. ASPYRIN és ALGOPYRIN szedhető.

Nálad a szó szerinti terhesség még nem állt fent,így jó esély van egy gyönyörű + tesztre és egy egészséges babóra :)

Szorítok!

-írj,ha már tudsz valamit!

2011. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én meg pont úgy tudom, hogy -pyrineket nem szabad szedni, csak pl. panadolt. De meg kell kérdezni gyógyszertárban!

Amúgy meg az 5. hétig kb. nem hatnak a babákra a teratogének, úgyhogy nyugi, kezeld a betegségedet, mert az többet árt.

2011. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A google-ban keresgéltem,kapásból 2 olyat találtam: az egyik a kismamablog volt.,a másik ha jól emlékszem,akkor valami babanet?- amiben szó volt a lázról. Onnan írtam a gyógyszerekről.-javaslom,keress rá.

hogy a kérdezőnél nem áll fent szó szerinti terhesség,ezért ne aggódjon- meg józan paraszti ész.

Amúgy nekem is olyan rémlett,hogy nem szabad pirineseket szedni, de aztán ezeken az oldalakon azt olvastam,hogy paracetamol és ibuprofen tartalmúakat kell kerülni. Gondolom az Aspyrinben nincs se ez,se az... nem tudom,ezt már nem keresem ki:)

Szép napot!!

2011. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha dec 30an volt menzid akor ma vagy a 19ik napon.Azaz a 12ik naptol erzed a tuneteidet?vagy az elozo ciklusban maradhattal terhes?
2011. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!