Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányinger"öklendezem is",...

Hányinger"öklendezem is", gyomorégésem van, hőm magas, a teszt mikor mutatná ki ha baba van?

Figyelt kérdés

2 napom van a nem vártig,és csináltam ma tesztet,de 10 percen belül nega let.

most ránéztem,és van 2 dik csík,csak nagyon nagyon halvány,és nem biztos + hanem szellemcsík.

[link]


bocsi ha többször teszem fel a kérdést,de nagyon nehéz kivárni,és talán tapasztalatok vannak ebben a témában.Köszönöm.


2009. júl. 9. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
mindenképp várd meg a nemvárt napját és talán még 2 napot utána és akkor már tuti h kimutatja!sok sikert!
2009. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tiszta ideg vagy! Nem használ, ha babát vársz!! Lazíts!!Hétfőig ne is figyelj semmire!! Miért olyan sos tudnod, hogy állapotos vagy-e? Gondolom nem az első hónap amikor próbálkoztok, már 2-3 nap nem mindegy? Egyértelműen úgysem tud senki válaszolni Neked, lehet hogy másnál baba volt, de Nálad nem, vagy fordítva!

Nyugi!! Mindezt teljes jó szándékkal mondom, szorítok Neked, de ettől csak kicsinálod magad!! Vedd lazábban, nekem is ezt tanácsolta a doki! Szép napot!

2009. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.mert gyogyszert szedek,és nem tervezett baba,de megtartjuk ha baba.csak a gyógyszerek miatt lenne s.o.s.
2009. júl. 9. 09:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hali!

Gábriellel a nemvárt előtt 3 nappal lett igencsak halvány kétcsíkosom tényleg alig látható!!!.. aztán a nemvárt napjánis halvány de erősebb kétcsíkos tesztem..

A barátnőm a szemétből szedte elő a tesztet mert újra meg akarta nézni..kétcsíkos volt.. az előző babámnál délutánra lett két csíkom.. soha nem volt szellemcsíkos tesztem.. ami nega volt az nega maradt.. délutánra is. szóval kb 30 tesztből amit összesen csináltam 3 gyereknél abból 6 a pozitív .. fejenként 2 teszt készült. a többi nega volt és nem lett szellemcsíkos..

A szellemcsík ettől függetlenül létezhet, előjöhet és lehet hogy most lepontozol de ha ott egy halványka csík és a hőd fent van akkor bizony lehet baba. a te érzékenységedtől függ mennyire éled bele magad..Én még most sem éltem bele magam pedig több mint egy hete teszteltem a két csíkosat, hihetetlen hogy egy év után sikerült..

de biztos csak akkor leszek ha látom hogy jó helyen van és dobog a szíve..


drukkolok! 2 nap múlva jobban érzed majd magad!


Ugyanilyen kérdést tettem fel anno én is ezen az oldalon..csak türelem!és nyugalom! a babának az kell!

2009. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tervezett baba?akkor miért hőmérőzöl?

Amugy szerintem ott van baba,de ha nem akarod akkor nem drukkolok :)

2009. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok!


nem tervezett baba?

Azért örülnétek neki?

A gyógyszer alatt a fogamzásgátlót érted?

Sajnos egy sem véd tökéletesen de a babának nem is okoz semmiféle bajt..legalábbis ezt mondta a dokim amikor hasonlóképpen jártam anno amikor még az elsőt sem akartuk.. akkor nem is lett baba..de a dokimat én is felkerestem ezzel a kérdéssel.

2009. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm.

nem fogamzásgátlot szedek,ezért hőzök igy védekezünk,és lehet DRUKKOLNI mert 100%megtartjuk ha baba.

ő lenne a 3-dik gyermekem,ha tényleg baba.

2009. júl. 9. 10:20
 8/9 anonim ***** válasza:
ClearBlue 25 nap után pozitív lett,persze nem vagyunk egyformák.
2009. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megirom majd mi lett
2009. júl. 9. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!