Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azok, akik néhány hónapja...

Azok, akik néhány hónapja próbálkoznak, de még nem jött össze, melyik részét szeretik a hónapnak?

Figyelt kérdés
Mikor megjön, utálom, úgy érzem nem bírok ki még egy hónapot. Az azt követő időszakban mindig reménykedem szeretkezés után, hogy spotán sikerült. A pé időszakát ki nem állhatom, egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne figyeljem a jeleket, és ne azon rágódjam, hogy ma jó lenne...A pé utáni időszakot szeretem, minden hónapban ez a legjobb, mert bármi lehet :) Aztán kezdődik minden elölről...
2011. jan. 19. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a menstruáció utáni napokat szeretem, mert ilyenkor arra gondolok, hogy új hónap új remény!
2011. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a menzi elötti napokat utálom, ilyenkor mindig abban reménykedek hogy most már nem jön meg. Most ilyen idöszakban vagyok majd meg bolondulok. De aztám mikor kiderül hogy mégsem vagyok terhes, a lelkem összeomlik. A legdurvább mikor késik és eldöntöm hogy csinálok egy tesztet, reménnyel teli, és közben megindul a vérzés . De aztán mikor elmulik , nem adom fel, mondogatom magamnak , na majd ebben a honapban sikerül. Csak az a bajom , hogy minden ismerösöm kérdezget minket állandoan , mikor lesz baba meg ilyeneket. Ez nagyon idegesit.Mintha sürgtenének.Vagy mintha mi azt tudnánk elöre kiszámitani.Igyekszünk , majd csak összejön.
2011. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Engem is kiborít, hogy mindig kérdezik, van e már baba :) Persze ez csakis az én hibám, minek mondtam, hogy várjuk a csodát. Sosem gondoltam volna, hogy nem jön össze az elején. Tényleg :)Eddig egyszer volt pozitív a tesztem, de mégis megjött. Egy napig madarat lehetett volna velem fogatni. Aztán vendégségben voltunk, mikor megjött. Nagyon sz*r volt jópofizni, mikor őrjöngeni tudtam volna. Aztán pozitívra váltottam: elvileg nincsen akadálya, hogy megfoganjon, csak nem maradt velünk. Ez két hónapja volt, eltettem a tesztet. Ha nagyon le vagyok törve, megnézem.
2011. jan. 19. 16:55
 4/14 anonim ***** válasza:
en a mensi elotti par napot szeretem a legjobban, mert akkor mar tesztelhetek...igen, en "tesztoholista" vagyok!:-))) Es mindig remenykedek, hogy valamikor pozitiv lesz a teszt..na persze sohasem, igy jon a mensi, amit meg utalok!!!Az elso 2 nap szomoru vagyok, de utana ujbol remenykedek. Az ovulaciot en sem szeretem, mert akkor en se tudok nem arra figyelni es meggyozodni, hogy egyutt legyunk a ferjemmel...
2011. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolo vagyok. Hát ez velem is elöfordult már tele a ház vendégekkel , és megjön legszivesebben világgá mentem volna.A sogornöm is babát akar , folyton erröl beszélt egy ideig , hogy most már nem várnak igy meg ugy lesz.Ugy hanzik mintha nekik majd rögtön összejön.Egy ideje nem hozza föl a témát, ugyhogy nem tudom ök hogy állnak. Gonoszul hangzik de ez is idegesitett, én meg szohoz sem jutottam , nem tudom kinek elmondani hogy 1éve várjuk a csodát . Nem hangoztattam a dolgot , de még is midenki kérdezget. Egyszerüen nehéz kimondani hogy már régota dolgozunk a babon , csak még nem lett eredménye.
2011. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 letta88 ***** válasza:
Én a menszi előtti pár napot szerettem.mikor meg megjött egész nap tudtam volna bőgni, csak mindig a munkahelyemen történik és a munkaidő végéig magamba folytom.Viszont most voltam dokinál és kiderült hogy van egy kis bibi mert a fog.gátló annyira összezavarta a hormonjaim, hogy nem volt peteérésem, és kaptam gyógyszert és most már lesz úgyhogy azt mondta nagy esélyem van februárban.Nagyon reménykedem.Te nem mentél még el orvoshoz???Lehet csak valami kicsi baj van, és egy kis gyógyszerral helyre lehetne hozni:Én nagyon szurkolok mindannyiunknak!Megy a drukk!!!
2011. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még nem voltam ,de készülök mostmár, mert szeptemberben voltam , de csak rutin ellenörzésen. Azt mondta hogy ha nem jön össze akkor most, kivizsgál.Remélem nincs nagy baj. Köszönöm a biztatást.
2011. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én a mensi utáni napokat szeretem a legjobban. Akkor még tudok pozitív lenni és az "új hónap, új esély" szlogent mondogatni magamnak. Meg ilyenkor mindig kitalálok valami újat, hogy most épp milyen vitamint stb. kezdek el szedni, ami segíteni fog. Ebben tudok egy darabig bízni és lelkileg kapaszkodni. Aztán a PÉ előtti napokban már türelmetlen vagyok, a PÉ környékén feszült, hogy vajon jó időben voltunk-e együtt... Aztán a PÉ-től a mensiig legszívesebben hibernálnám magam, ezt úúúúútálom, iszonyatosan lassan mennek a napok. :( A mensi első napja a kiborulásé, aztán kezdődik az egész előlről... Remélem már nem sokáig!!! :)
2011. jan. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én voltam dokinál. Ez a 7. hónapunk. Volt ultrahang. Nincs ciszta vagy ilyesmi. Voltam hormonvizsgálaton, minden ok. Miután volt már pozi tesztem, gondolom a megtermékenyítés összejöhet, csak maradna velünk. Én sokáig szedtem fogit (6 évig). Azt gondolom , hogy elvékonyodott a méhem. Menszi előtt csak 4,5 mm vastag volt. Sztem ez kevés, ezért ment el a babó. Most nyomatom a palástfüvet, hátha segít.
2011. jan. 20. 18:36
 10/14 anonim ***** válasza:
A 2. válaszolo vagyok. Nagyon sajnálom , ne add fel sok sikert én drukkolok.Nekem ma jött meg ugyhogy semmi eredmény. Utálom ezt a napot , meg a következöt párat is .De reménykedek.
2011. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!