Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki babát szeretne...

Ha valaki babát szeretne akkor jó, ha mindennap próbálkoznak vagy nem? Mindenki mást mondott eddig.

Figyelt kérdés
Az utólsó menszim óta majdnem minden nap együtt voltunk és mára nem várom.. remélem sikerült. Bár hétfőn csináltam egy Gabriel tesztet (igaz nem első vizeletből) és negatív lett. Attól még lehet, hogy sikerült?
2011. nov. 10. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia,én is hallottam már mindenfélét,nekem a férjem külföldön van,így amikor október 8-án hazajött,minden nap együttvoltunk egészen október 17-ig:)Október 12-én volt ovum,már 24-én pozit teszteltem:)))
2011. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, Gratulálok a babához :) Nekem sajnos éppen most jött meg.. úgyhogy próbálkozhatunk tovább :( Pedig nagyon szeretnénk már, igaz, hogy még csak 1 hónapja próbálkozunk, de olyan rossz, hogy aki meg nem szeretne azoknak meg elég 1 alkalom is, aki meg nagyon szeretné sokáig kell próbákoznia.. :(
2011. nov. 10. 11:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm,és hidd el,megértelek!Kisfiamra (5éves) 4 évet vártunk,aztán 1 éves kora óta próbálkoztunk tavaly nyáron sikerült,de beteg lett,13 hetesen elvették:(((Azóta most jött össze,remélem most minden rendben lesz :)
2011. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
sajnálom az előző babádat. :( Minden jót kívánok neked, ne legyen semmi baj! :) Nekünk meg marad továbbra is a próbálkozás.. :)
2011. nov. 10. 11:58
 5/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom h nem sikerült. én is hallottam h nem kell minden nap probálkozni, de én ugy gondolom az a biztos. ki tudja mikor jön össze.

nekünk a babóca ugy jött össze h már nem is akartuk de nem tettünk semmit ellene. fél év alatt ezzel a felfogással sikerült.

2011. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok,először is köszönöm.Másodszpr,mint mondtam,most mindennap együttvoltunk,és úgy sikerült,anno pedig,amikor a kisfiam fogant,akkor mi is épp feladtuk,költözködtünk,stb,talán 2x-3x voltunk együtt abban a ciklusban,már 11 napja késett,mikor teszteltem,mert nem is gondoltam,h teherbe eshettem,hiszen 4 évig semmi,hogy lehetne,hogy épp amikor szinte együtt sem voltunk.És mégis :)
2011. nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én voltam nőgyógyásznál. azt mondta, hogy túl gyakran vagyunk együtt (2naponta). 2 hónap múlva másik orvoshoz kerültem, ő meg azt ajánlotta, hogy középidőben legyünk együtt napi 2-szer! minél többször, annál jobb minőségű sperma termelődik.

ha meg túl gyakran vagyunk együtt, nem lesz jó minőségű a sperma.

a gyakori együttlétek nem jöttek be. ebben a hónapban, középidőben csak 1-szer voltunk együtt, a +ovuteszt utáni napon. ekkor 4naposak voltak a spermák. kíváncsi leszek, hogy most sikerül-e.

2011. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor végülis az a lényeg, hoyg nem szabad görcsösen rajta lenni...de ez olyan nehéz mikor nagyon szeretné az ember. Szinte nem is tudok másra gondolni. Most azt is mondták nekem, hogy ha sok tökmagot eszek az is segít. Állítólag termékenyebb lehetek tőle, bár szerintem ez butaság. De azért kipróbálom...ártani nem fog. :) Egyébként hátrahajló méhhel nehezebb teherbe esni? mert kb 5 orvosnál voltam már és eddig csak 1 látta úgy hogy hátrahajló méhem van.
2011. nov. 10. 23:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia,én vagyok megint,az első:)

Most voltam dokinál,eddig még sosem volt róla szó,de most azt mondta,hátrahajló méhem van.Na szóval teherbe estem,úgyhogy hajrá!

2011. nov. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A következő menszimnek 5-én kellett volna megjönnie, és nem jött meg azóta sem, 8-án csináltam tesztet és pozitív lett!!! Kedden megyek dokihoz, már alig várom :)
2011. dec. 11. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!