Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől fájhat nagyon a mellem?...

Mitől fájhat nagyon a mellem? Mi okoza az erős fájdalmat?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdödöt.Sokat fáj mostanában a mellem ami rám nem jellemző.Alhasomnál érzek feszülést.Néha szúrkál.Petefészkem sokszor szúrkál.Ma erős hányingerem volt és öklendeztem is.Szédülők,volt barna folyásom is de fehér nyulós folyásom is volt ma.Tegnap előtt meg vizes folyás.Tegnap csak barna és ma már fehér is.Melleim annyira fájnak mint még soha.Egy nap töbször is,mintha leakarna szakadni.Néha látcódik a mellemen piros erek.Ma egész nap aludni tudtam volna.Nagyon fáradtam érzem magam.és a fejem is fáj.Úgy kellzem reggel fejfájással.Lehet baba?Menszimnek 10.kell megjönnie.Ez még korai tünet nem?De ha nem baba mi?
2009. febr. 2. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lehetsz terhes esetleg korábbról..? 10-hez tényleg korai még. De az előző mensid rendben megjött? Mint máskor?
2009. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. pedig szerintem te terhes vagy. korábbról...
2009. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Össze vissza volt meg.Hol sok vér volt hol nagyon kevés.Volt menszi közben barnazásom is és mikor ugy tünt,hogy elmúlik mert nem volt semmi folyás utána megint véreztem.

Január 8-án este kevés piros nyálkás,nyulós volt és 9én jött meg de estére akkor rózsaszín folyás volt csak.Másnapra megint vérzés ja és nem görcsöltem menszi alatt pedig mindig szoktam és a petefészkem is fájt akkor is.

2009. febr. 2. 23:11
 4/11 A kérdező kommentje:
A piros nyálkás,nyulós az átlácó volt.nekem sosem nem volt ilyen menszi elött.
2009. febr. 2. 23:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Hm... Akkor ez vagy baba lesz, vagy a hormonjaid estek a fejükre. Miért nem tesztelsz? Ha az előző mensid idején már terhes voltál, azt mutatná...
2009. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem merek tesztelni mert félek,hogy megint csalódok.De ha menszim elmarad akkor tesztelek.Majd 1hét múlva.de lehet,hogy nem birom ki és tesztelek valamelyik nap.Hétvége óta sokat kell pisilnem.Nem hinném,hogy felfázás.Köszi a válaszod.
2009. febr. 2. 23:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom, de ha szorongsz akkor tesztelj inkább, az idegeskedés árt a babának... Ha előbb tesztelsz akkor legalább tudod, hogy mi a helyzet! :) Drukkolok és írj!
2009. febr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem idegeskedem!Novemberben,decemberben voltak terhességi tüneteim és nem baba volt.Ezért nem gondol arra,hogy baba/bár ugy lenne/.Akkor görcsöltem a babára és bisztos ezért voltak tüneteim de most nem görcsölök rá.Hátha így össze jön vagy jött.Szerintem szombaton reggel tesztelek.Addig kibirom.
2009. febr. 3. 00:21
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és persze megíróm mi van!Mert ha nem baba akkor hormonok és elkell mennem edkorinológiára.
2009. febr. 3. 00:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Babás tünetek, bizony!

Szerintem tesztelj egyet inkább, ha pozitív nagyon jó lesz, ha negatív, akkor menj orvoshoz inkább, mert akkor hormonális lehet az oka.

2009. febr. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!